Zadbaj o swoje ciało z marką Therabody! Maska do pielęgnacji skóry LED to HIT

Ogrom pracy, mnóstwo obowiązków i intensywny tryb życia sprawia, że ciało może być na maxa wyczerpane. Na szczęście istnieją urządzenia, które zapewnią ulgę i regenerację. Sprawdź produkty Therabody - twoje ciało będzie wdzięczne!

Pielęgnacja ciała z Therabody: maska LED to HIT

Pielęgnacja skóry to jedna z ważniejszych czynności, jeśli chcesz zachować zdrową cerę o promiennym wyglądzie. Maska LED Therabody do pielęgnacji skóry zapewnia skuteczne, obejmujące całą twarz światło czerwone, czerwone + podczerwień i niebieskie z dodatkową łagodzącą napięcie terapią wibracyjną. Badania kliniczne wykazały jędrniejszą, gładszą i zdrowiej wyglądającą skórę z widoczną redukcją drobnych zmarszczek i ciemnych plam. Ponadto maska jest łatwa w użyciu i nie wymaga użycia rąk, a jej wyposażenie obejmuje wyjmowane osłony ochronne na oczy, dzięki czemu maska nie przeszkadza w wykonywaniu innych czynności. Marka Therabody ma w swoim asortymencie również urządzenie do pielęgnacji i masażu twarzy. TheraFace PRO oferuje aż osiem terapii i zabiegów pielęgnacyjnych. To rozwiązanie pozwoli ci kompleksowo zadbać o piękny wygląd i dobre samopoczucie. TheraFace PRO oferuje także tonizującą terapię mikroprądami, odmładzającą terapię światłem i rewolucyjny, nowy sposób na głębsze oczyszczanie twarzy.

Pielęgnacja ciała z TherabodyPielęgnacja ciała z Therabody Fot. Media Expert

Pielęgnacja ciała z Therabody: pistolet do masażu to must-have

Marka Therabody ma w swoim asortymencie coś, co zapewni regenerację i ulgę dla całego ciała. Masażer Theragun Elite to profesjonalne narzędzie do masowania, które docenią zarówno osoby aktywnie uprawiające sport, jak również ci, którzy mają siedzący tryb pracy i potrzebują "rozruszać" mięśnie. Urządzenie to pomaga ograniczyć ból i stymulować mięśnie, czyli robi wszystko, czego można oczekiwać po domowym sprzęcie. Kolejną propozycją jest Wave Duo - przenośny, inteligentny roller wibracyjny o szerokim zastosowaniu. Zaprojektowany został tak, aby zapewnić komfortową terapię pleców, kręgosłupa i szyi. Doskonale sprawdza się także przy głębokim masażu mniejszych powierzchni ciała, takich jak łydki czy ramiona.

Pielęgnacja ciała z TherabodyPielęgnacja ciała z Therabody Fot. Media Expert

Pielęgnacja ciała z Therabody: wymieniaj końcówki w razie potrzeb

Urządzenia Therabody mogą mieć jeszcze więcej zastosowań, jeśli będziesz wymieniać w nich końcówki. Na przykład Duo Adapter pozwala na użycie dowolnych 2 głowic jednocześnie. Dzięki innowacyjnej konstrukcji i optymalnie umieszczonym nasadkom masażer dopasowuje się do kształtów i krzywizn ciała. Jest kompatybilny z modelami PRO, Elite, Prime, mini.

Pielęgnacja ciała z TherabodyPielęgnacja ciała z Therabody Fot. Media Expert

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.