Obłędne wzory i kolory dodatków do domu marki Madre Selva

Marka Madre Selva łączy w sobie miłość do kolorów, wyrazistych wzorów i naturalnych materiałów. Zobacz przepiękne dodatki i dekoracje hiszpańskiej marki.

O marce Madre Selva

Filozofią hiszpańskiej marki Madre Selva jest kierowanie się ku radości, spontaniczności i naturalności w naszym życiu, w codziennej rutynie. Intensywne odcienie, amazońskie nadruki, tropikalne rysunki - takie motywy zobaczymy na dodatkach do wnętrz. Mieszanka niebanalnych wzorów i feeria kolorów - akcesoria Madre Selva pełne są pozytywnej energii. Źródłem inspiracji marki są jest natura: rzadkie kwiaty, zapomniane gatunki zwierząt i roślin.

Lubisz mocne kolory i egzotyczne wzory? W takim razie na pewno spodobają ci się dodatki i dekoracje Madre Selva. Marka tworzy dodatki i dekoracje, które sprawią radość każdemu, kto kocha gorące klimaty!

Dodatki do domu Madre SelvaDodatki do domu Madre Selva fot. Bonami

Madre Selva - ekologiczne dodatki dla domu

Marka Madre Selva to wyjątkowe połączenie natury, ochrony środowiska i designu. Produkty tej marki są tworzone z myślą o ekologii, bioróżnorodności oraz zrównoważonym rozwoju. W ofercie Madre Selva znajdziesz produkty, które wprowadzą do twojego wnętrza nie tylko piękno natury, ale także będą wspierać ochronę środowiska. Produkty Madre Selva Dom są tworzone z myślą o ekologii. Marka dba o to, aby używane materiały pochodziły z odpowiednich źródeł, a proces produkcji był jak najmniej szkodliwy dla przyrody, dlatego też współpracuje z organizacjami takimi jak FSC czy Fair Trade, które kontrolują pochodzenie surowców oraz warunki pracy.

Dodatki do domu Madre SelvaDodatki do domu Madre Selva fot. Bonami

Jakie produkty oferuje Madre Selva?

Madre Selva to bogata oferta produktów, które są inspirowane naturą wraz z całym jej bogactwem wzorów i kolorów, a produkowane w poszanowaniu  środowiska. Wśród nich znajdziesz między innymi:

  • meble wykonane z drewna z certyfikatem FSC, które pochodzi z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony,
  • dekoracje do wnętrz, takie jak obrazy czy poduszki z motywami roślin i zwierząt,
  • tekstylia z naturalnych materiałów, takich jak bawełna organiczna czy len,
  • różnego rodzaju dodatki i akcesoria do domu wykonane z ekologicznych materiałów.

Dodatki do domu Madre SelvaDodatki do domu Madre Selva fot. Bonami

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.