Zorganizuj swoje zdjęcia i przywróć wspomnienia. Te akcesoria ci w tym pomogą!

Najpiękniejsze momenty życia i miłe wspomnienia warto zatrzymać na dłużej. Podpowiadamy, jak to zrobić!

Zorganizuj swoje zdjęcia: stylowe ramki 

Aby zatrzymać najpiękniejsze momenty z życia na dłużej wybierz ramki do fotografii, które umożliwią kolekcjonowanie cennych chwil całej rodziny. Ponadto stanowią świetną dekorację wnętrza. Na rynku znajdziemy ramki w dowolnym kształcie, kolorze i wielkości. Oprawa jest szczególnie istotna by wpasować się w istniejącą aranżację wnętrza. Odpowiednie ramki same w sobie stanowią wspaniałą dekorację. We wnętrzu w stylu retro świetnie sprawdzą się drewniane ramki, w naturalnych kolorach. W przestrzeniach glamour postaw na złote lub srebrne zdobione ramki, które idealnie podkreślą klimat wnętrza. W nowoczesnych i minimalistycznych wnętrzach sprawdzą się ramki w różnych kolorach i kształtach oraz łączenie klasycznych czarnych ramek wraz z kolorowymi.

Zorganizuj swoje zdjęcia: stylowe ramkiZorganizuj swoje zdjęcia: stylowe ramki fot. Empik Foto

Zorganizuj swoje zdjęcia: klasyczne albumy

Kiedyś albumy były w każdym domu. Robiąc zdjęcia analogowym aparatem z fimem w rolce, trzeba było go mądrze wykorzystać, aby wszystkie fotografie trafiały do albumu na zdjęcia. Wspomnienia utrwalone na papierze fotograficznym mają zdecydowanie większą moc niż te cyfrowe, są bardziej namacalne i wyjątkowe.  Albumy fotograficzne pozwolą zgromadzić wszystkie zdjęcia w jednym miejscu, bez ryzyka, że ładna fotografia zaginie w pamięci aparatu czy na dysku komputera, wśród zdjęć nieostrych i źle skadrowanych. Album do zdjęć to najlepszy sposób, by posegregować fotografie z rodzinnych uroczystości i wakacyjnych wyjazdów.

Zorganizuj swoje zdjęcia: klasyczne albumyZorganizuj swoje zdjęcia: klasyczne albumy fot. Empik Foto

Zorganizuj swoje zdjęcia: albumy do scrapbookingu

Zastanawiasz się czym jest scrapbooking? To nic innego jak metoda tworzenia wyjątkowych albumów ze zdjęciami poprzez ich zdobienie różnego rodzaju kreatywnymi dodatkami. Nie są to zwyczajne albumy – w zależności od zamysłu, dostępnych produktów i wizji artystycznej masz możliwość stworzyć prawdziwe dzieło sztuki! Możesz wykańczać brzegi stron ozdobnymi taśmami, przyklejać naklejki bądź inne elementy na rogi fotografii, tworzyć kompozycje z papierowych ozdób na środku stron bądź zdobić je tzw. hand letteringiem. Czy jest piękniejszy sposób na przechowywanie wspomnień? Oto albumy idealne do wklejania, rysowania i ozdabiania! Jeżeli masz duszę artysty i lubisz kreatywne działania, scrapbooking powinien przypaść ci do gustu.

Albumy do scrapbookinguAlbumy do scrapbookingu fot. Empik Foto

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.