Odkryj świat porcelany Villeroy & Boch - elegancja i funkcjonalność na twoim stole

Zanurz się w świecie wyjątkowej elegancji i doskonałej jakości, którą oferuje porcelana Villeroy & Boch. Teraz do kupienia w genialnej cenie!

Odkryj świat porcelany Villeroy & Boch: filiżanki i kubki

Zanurz się w świecie wyjątkowej elegancji i doskonałej jakości, którą oferuje porcelana Villeroy & Boch. Od ponad 270 lat ta renomowana marka zachwyca swoich klientów niezrównanym stylem i precyzją wykonania. Odkryj historię i niezwykłe dziedzictwo marki, która uznawana jest za jedną z najpiękniejszych porcelan świata! Zwróć uwagę na kolekcję Mariefleur - niezwykle efektowna i bogata stylistycznie, zdobiona polnymi kwiatami, nadaje naczyniom niecodziennego uroku. Będzie idealna na wiosenne i letnie spotkania z rodziną i znajomymi! Biel porcelany połączona fioletem i różem zachwyci zarówno miłośników tradycji, jak i osoby lubiące nowoczesne rozwiązania.

porcelanaporcelana fot. ceneo

Odkryj świat porcelany Villeroy & Boch: talerze

Dla osób poszukujących pięknych talerzy również przygotowaliśmy nasze ulubione modele. Talerz ozdobiony motywem Old Luxembourg będzie idealnym uzupełnieniem zastawy stołowej. Delikatny wzór nada każdemu daniu eleganckiego charakteru. Kolekcja Old Luxembourg stanowi znak rozpoznawczy marki. Swoją premierę miała już w 1768, kiedy właściciel firmy Boch, Pierre Joseph Boch, otworzył w Luxemburgu małą fabrykę ceramiki. Bardzo szybko odniosła ona niesamowity sukces i rozrosła się do pierwszego dużego zakładu w kraju. Wysoka jakość idąca w parze z niepowtarzalnym wzornictwem uwiodła dosłownie wszystkich. I tak właśnie, niezmiennie od ponad 200 lat, zastawa stołowa Old Luxembourg uważana jest za jedną z najznakomitszych i najsłynniejszych na świecie. Mimo upływu tylu lat, nadal nie przestała zachwycać i gościć na współczesnych stołach. 

talerzetalerze fot. ceneo

Odkryj świat porcelany Villeroy & Boch: różne

Uwadzę każdego miłośnika porcelany polecamy naczynia La Boule. To prawdziwe dzieła sztuki, które staną się ozdobą każdego wnętrza. Kolekcja Iconic znalazła swoje początki już 50 lat temu w koncepcji projektu Heleny von Boch. Dzięki oryginalnemu wzornictwu, ponadczasowości i wysokiej jakości, ucieleśnia wartości zakorzenione w idei marki. Nazwa La Boule nawiązuje do kształtu kuli , w którą układają się naczynia. Kolekcja ta, w minimalistycznej kolorystyce bieli i czerni, pozwala tworzyć różnorodne zestawienia. Nowoczesne wzornictwo zakorzenione w tradycji oraz funkcjonalność to zdecydowanie cechy, którymi Villeroy & Boch może się szczycić.

porcelanaporcelana fot. ceneo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.