Bezpieczeństwo w nowym wydaniu - inteligentny zamek Gerda tedee

Zamek tedee od Gerdy to prawdziwa innowacja wśród zamków. Teraz możesz otwierać i zamykać drzwi zdalnie!

Gotowy na rewolucję? Poznaj inteligentny zamek tedee!

Zamki tedee wprowadzają prawdziwą rewolucję! Teraz możesz zdalnie otworzyć drzwi do domu, mieszkania lub firmy. Zamek opracowany przez inżynierów Gerdy i najlepszych specjalistów pozwala na otwieranie i zamykanie drzwi za pomocą urządzenia mobilnego - może to być smartfon, tablet z systemem iOS lub Android, a także Apple Watch.

Inteligentny zamek tedee to synonim szybkiego i prostego montażu w domowych warunkach oraz szereg komfortowych rozwiązań w twoim domu! Teraz możesz zachować swoją wkładkę oraz klucze, i cieszyć się wygodą inteligentnego zamka. Zamek jest zamontowany po wewnętrznej stronie drzwi i jest niewidoczny dla osób postronnych. Dedykowany akumulator zapewnia 6-miesięczne działanie zamka. Gdy będzie wymagał doładowania, aplikacja poinformuje cię odpowiednio wcześnie. Do pełnego naładowania wystarczy zaledwie kilka godzin.

Inteligentny zamek tedeeInteligentny zamek tedee fot. Gerda

Zdalna obsługa zamka - same zalety!

Teraz możesz otwieraj i zamykaj drzwi zdalnie z dowolnego miejsca poza domem oraz sprawdzać aktywność swojego zamka. Jakie zalety zyskujesz dzięki aplikacji tedee? Jest ich naprawdę sporo.

  • Obsługa zamka z dowolnego miejsca

Przekazuj wirtualnie klucze do domu, mieszkania bądź biura. Otwieraj i zamykaj drzwi zdalnie z dowolnego miejsca poza domem oraz sprawdzaj aktywność swojego zamka.

  • Dziennik aktywności

W każdej chwili, gdziekolwiek jesteś, możesz sprawdzić kto otwierał lub zamykał drzwi. Aplikacja pokazuje również rodzaj akcji (np. zamknięty/otwarty: ręcznie, przyciskiem, aplikacją). Masz pełną kontrolę i wiesz czy dzieci wróciły już z imprezy albo czy wyszły do szkoły.

  • Powiadomienia

Dostosuj powiadomienia według swoich potrzeb. Aplikacja zakomunikuje ci gdy ktoś otworzy lub zamknie drzwi. Poinformuje o próbie otwarcia drzwi podczas twojej nieobecności oraz ostrzeże w przypadku niskiego stanu naładowania baterii.

  • Auto-otwieranie

Zapomnij o szukaniu kluczy w torebce podczas powrotów z zakupów. Teraz możesz ustawić funkcję auto-otwierania a drzwi odryglują się, gdy znajdziesz się w pobliżu.

Inteligentny zamek tedeeInteligentny zamek tedee fot. Gerda

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.