Efektowne meble i oświetlenie ogrodowe. Niech Twój ogród zachwyca w tym sezonie!

Teraz jest idealny czas na urządzenie swojego przytulnego kąta na świeżym powietrzu. Czy będzie to niewielki balkon czy przestronny taras, przydadzą się porządne meble ogrodowe i efektowne oświetlenie. Zobacz nasze propozycje!

Niech Twój ogród zachwyca w tym sezonie!

Ogród to przestrzeń, która ma służyć nam do odpoczynku, czy to samemu czy w towarzystwie domowników lub gości. To tam relaksujemy się po długim dniu w pracy, spotykamy się z rodziną i grillujemy z przyjaciółmi. Właśnie dlatego warto zadbać o jego odpowiednią aranżację, tak, aby czuć się jak najbardziej komfortowo i cieszyć się tym miejscem w pełni. Wiele osób kupując meble tarasowe, ogrodowe lub na balkon stawia na gotowe zestawy wypoczynkowe. W ofercie ERLI.pl dostępna jest cała masa modnych produktów - wiklinowych, rattanowych czy z wszelkich rodzajów tworzyw sztucznych. Warto pamiętać, że istotny jest design – każdy zestaw ogrodowy powinien pasować do konkretnej przestrzeni. Nie można jednak zapomnieć o komforcie. W ogrodzie ma nam być przede wszystkim wygodnie!

zestawy ogrodowezestawy ogrodowe fot. erli

Efektowne meble ogrodowe

Kupując meble do ogrodu lub na balkon nie można zapomnieć też o takich, które gwarantują maksymalny komfort. Chodzi o hamaki, huśtawki i leżaki! To właśnie w nich często zaszywamy się na długie godziny z książką w ręku, zapominając o wszelkich obowiązkach. Kluczową kwestią podczas wyboru tego typu mebla jest komfort i wygoda. Oznacza to, że powinien on zostać odpowiednio wyprofilowany, wyposażony w miękkie poduchy i przyjemne materiały oraz oczywiście takie, które będą odporne na słońce, deszcz i inne zawirowania atmosferyczne.

leżaki i hamakileżaki i hamaki fot. erli

Efektowne oświetlenie ogrodowe

Oświetlenie do ogrodu to element wyposażenia, który stanowi nie tylko funkcjonalny dodatek, ale również ozdobę, tworzącą wyjątkową atmosferę w przydomowym zaciszu. Oczywiście główną funkcją jest oświetlanie zaciemnionych stref przed i za domem w celu zwiększenia bezpieczeństwa, gwarantując jednocześnie dodatkową miłą poświatę, która uświetni każdy letni wieczór. Co ważne, już nigdy nie potkniesz się o kamień, nie nadepniesz na pozostawione narzędzia lub zabawki i unikniesz rozdeptania ulubionych kwiatów. Warto pamiętać też, że oświetlenie zewnętrzne sprawdzi się doskonale nie tylko w ogrodzie i przed domem, ale również na balkonach, tarasach i działkach rekreacyjnych. Wszystkie produkty dostępne w ofercie Erli, powstają z materiałów w pełni odpornych na działanie trudnych warunków atmosferycznych. Dzięki niemalże pełnej wodoodporności, światła zewnętrzne mogą działać nawet w deszczu.

oświetlenie ogrodoweoświetlenie ogrodowe fot. erli

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.