Piękne i efektowne talerze oraz patery do ciasta - perfekcyjne na domowe wypieki

Nasze domowe wypieki zasługują na najlepszą prezentację. Dlatego warto wyposażyć swoją kuchnię w eleganckie i piękne patery oraz talerze do ciasta. Zobacz nasze propozycje!

Piękne i efektowne: talerze oraz patery do ciasta 

Talerze i patery na ciasto pełnią istotną rolę w prezentacji deserów. Dzięki nim każda słodka przekąska jest nie tylko smaczna, ale również pięknie wygląda. Pozwalają one na stworzenie unikalnych kompozycji, które przyciągają wzrok i zachęcają do skosztowania. Dzięki nim nawet najprostsze ciasto, stanie się wyjątkowe i eleganckie. Te akcesoria są nieodłącznym elementem świąt, urodzin, imienin czy innych celebracji w gronie rodziny i przyjaciół. Nie czekaj już dłużej - wyposaż swoją kuchnie w piękne naczynia!

talerze do ciastatalerze do ciasta fot. villa italia

Piękne i efektowne: patery do ciasta

Wyjątkowe naczynia na wypieki znajdziesz na stronie Villaitalia.pl. Jedną z perełek jakie oferuje marka, jest patera LETIZIA - doskonała na ciasto lub tort. Biało-złota kolorystyka sprawia, że będzie pasowała do eleganckiej zastawy stołowej w podobnych barwach. To ręcznie wykonane i malowane naczynie przypomina kamienną płytę, o ciekawych nieregularnych brzegach. Zostało ono pokryte białą żywicą epoksydową, dzięki czemu jest trwałe, odporne na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne, a także na działanie kwasów i wysokich temperatur. Jego powierzchnia wynosi ok. 22 cm. Patera Letizia będzie również ciekawą propozycją na elegancki prezent.

paterypatery fot. villa italia

Piękne i efektowne: talerze do ciasta

Dla osób, które szukają zaś talerzy do podawania deserów, Villa Italia również ma mnóstwo pięknych propozycji. Jest to m.in. talerz KATRE w stylu retro, wykonany i malowany ręcznie. Ozdobiony został tłoczonymi wzorami i pomalowany w kolorze złotym z jaśniejszymi elementami, w sposób tworzący efekt przetarcia. Promienisty wzór drobnych rowków sprawia, że powierzchnia talerza efektownie się mieni. Cała dekoracja naniesiona jest od spodu, dzięki czemu talerz łatwo jest utrzymać w czystości. Dodatkowo, dzięki ręcznemu wykonaniu każdy produkt jest niepowtarzalny. 

talerzetalerze fot. villa italia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.