Czy są tu miłośnicy kawy? Inspirowane napojem grafiki i plakaty podkręcą wystrój wnętrza

Czas wyrazić swoją miłość do kawy! Te plakaty podkręcą wystrój wnętrza, a nowy kubek z oryginalną grafiką ma szansę stać się twoim ulubionym. Zobacz akcesoria stworzone z myślą o fanach tego aromatycznego napoju!

Inspirowane kawą grafiki i plakaty podkręcą wystrój wnętrza

Każdy poranek rozpoczynasz od filiżanki aromatycznej kawy? Towarzyszy ci ona w wirze pracy i w chwilach wytchnienia w długie niedzielne poranki? Jeśli tak jak my uwielbisz smak i zapach tego wyjątkowego napoju, na pewno serce skradną ci również produkty od Empik, stworzone z myślą o wszystkich miłośnikach kawy. Oryginalny plakat z najnowszej kolekcji upiększy salon, kuchnię lub sypialnię, nadając im ciekawy charakter. Kubki z zabawnymi i inspirującymi grafikami, sprawdzą się zaś idealnie w domu czy w biurze. Zobacz, co wpadło nam w oko i wybierz swoje ulubione produkty!

plakatyplakaty fot. empikfoto

Ulubiony kubek do kawy i nie tylko

Oprócz praktycznej funkcji, jest także dekoracją kuchni. Nierzadko traktowany jako bardzo osobisty przedmiot, po który sięgamy każdego ranka. Nasz ulubiony kubek towarzyszy nam każdego dnia, zarówno w domu, jak i w pracy. Ważne jest więc, aby nam się podobał i wywoływał uśmiech na twarzy. Postaw na pozytywne i radosne motywy! A może skusisz się na zabawne hasło? Takie modele mogą poprawiać nam humor za każdym razem, gdy będziemy mieli ochotę na kawę czy herbatę. Są one również popularne w miejscach pracy, mogą służyć jako elementy dekoracyjne na biurkach lub w kuchniach, wprowadzając pozytywną energię i uśmiech do codziennej rutyny w biurze. Niezależnie czego szukasz, z Empik Foto na pewno uda ci się to znaleźć.

kubekkubek fot. empikfoto

Nowości od Empik Foto

Dla wszystkich osób, które planują odmienić swój dom na wiosnę, ale chcieliby zrobić to niedużym kosztem, Empik przygotował ciekawe nowości! Nowe modele plakatów mają przypominać o dbaniu o siebie i swoje zdrowie - to mentalne, jak i fizyczne. Będą więc pięknym przypomnieniem o chwili zatrzymania i zrobienia czegoś dla siebie. Można je umieścić nad biurkiem, kanapą, a także stworzyć wyjątkowe kompozycje zajmujące nawet całą ścianę. Ten patent doskonale sprawdzi się także w wynajmowanych przestrzeniach, gdzie nie można wprowadzać radykalnych zmian. Zamiast wbijać gwoździe, możecie zastosować specjalne taśmy. 

plakatyplakaty fot. empikfoto

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.