Hity do kuchni marki Zwieger

Gotowanie może być przyjemne! Na pewno czynność ta staje się łatwiejsza, gdy do dyspozycji masz topowe produkty najlepszych marek. Przejrzyj ofertę garnków, patelni, noży i innych akcesoriów kuchennych marki Zwieger i przekonaj się sam o jej niezawodności.

Zwieger - marka wyróżniona nagrodami

Aż trudno uwierzyć, że ta topowa marka to polska firma! Zwieger oferuje asortyment kuchenny najwyższej jakości, z której nie omieszkają również korzystać osoby profesjonalnie związane z kuchnią. Firma ta zadebiutowała na rynku stosunkowo niedawno, a mimo to ma w koncie liczne wyróżnienia i nagrody. W 2017 roku zdobyła Laur Konsumenta w kategorii Odkrycie, dwa lata później ukoronowano ją Laurem Klienta w kategorii Lider XV-lecia. Z kolei w 2020 roku markę uhonorowano Laurem Klienta w kategorii Top Marka. Co więcej, o niezawodności marki może również poświadczyć jej ambasador, Michel Moran, znany francuski restaurator i juror programów MasterChef i MasterChef Junior. 

Zestawy ZwiegerZestawy Zwieger fot. Media Expert

Solidne garnki i patelnie marki Zwieger

Marka Zwieger oferuje szeroki wybór niezwykle solidnych i wytrzymałych garnków oraz patelni. W ofercie znajdziesz m.in. bardzo praktyczny zestaw garnków Kompact, który dzięki przemyślanej, kompaktowej konstrukcji i składanym uchwytom ułatwia przechowywanie czy garnki Visionary, o nietypowej kulistej formie. Garnki Zwieger idealnie współpracują ze wszystkimi obecnie używanymi typami kuchenek, a czyszczenie garnków, ze względu na wysokiej jakości stal nierdzewną, jest dużo łatwiejsze i mniej pracochłonne w porównaniu do mycia garnków wykonanych z niższej jakości stali.

Linia Black Stone cieszy się dużą popularnością, a to dzięki najlepszym materiałom i zasosowanym rozwiązaniom, jak odlewane aluminium oraz nieprzywierająca powłoka. Przygotowywanie potraw za pomocą produktów Black Stone to zupełnie inny wymiar gotowania. Nowoczesna, niemiecka powłoka granitowa GREBLON® zastosowana w naczyniach sprawia, że naczynia doskonale przewodzą i akumulują ciepło i są niezwykle odporne na zarysowania. Powłoka GREBLON® stosowana jest w naczyniach najwyższej klasy.

Patelnie ZwiegerPatelnie Zwieger fot. Media Expert

Niezawodne noże marki Zwieger

Warto również wziąć pod uwagę niezwykle ostre noże, które znajdują się w ofercie firmy Zwieger. Te ergonomiczne narzędzia szefa kuchni sprawdzą się tam, gdzie wymagana jest niezwykła precyzja. Niezwykła twardość gwarantuje długą żywotność oraz łatwość ostrzenia. Co więcej, każde ostrze wykonane jest przez wykwalifikowanego rzemieślnika, aby zapewnić doskonały kąt ostrzenia. 

Zestaw noży jest doskonałą propozycją dla wszystkich, którzy w produktach cenią funkcjonalne rozwiązania zamknięte w nowoczesnej formie. Zwieger Vesna to ręcznie wykonany blok z drewna kauczukowego wraz z zestawem 5 najczęściej używanych noży kuchennych. Nóż to podstawowe i niezbędne narzędzie w każdej kuchni, a drewniany blok jest wygodnym i funkcjonalnym sposobem przechowywania. Do produkcji noży użyto wysokiej jakości niemieckiej stali nierdzewnej o twardości 56 HRC, natomiast ergonomiczna rękojeść została wykonana z najwyższej klasy tworzywa ABS.

Noże ZwiegerNoże Zwieger fot. Media Expert

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.