Poznaj innowacyjne urządzenia, które odmienią sposób, w jaki sprzątasz

Sprzątanie jeszcze nigdy nie było takie proste! iRobot odkurzy i umyje za ciebie podłogi, a ty zyskasz więcej czasu dla siebie!

Te urządzenia odmienią sposób, w jaki sprzątasz!

Żyjemy w zabieganym świecie i wszyscy prowadzimy niezwykle intensywny tryb życia. Praca, szkoła, rodzina, przyjaciele, a do tego czas dla siebie - trudno to wszystko pogodzić, a doba ma przecież tylko 24 godziny. Na szczęście wraz z rozwojem technologii na rynku pojawia się coraz więcej sprzętów, które mogą ułatwić nam wiele zadań. Idealnym tego przykładem są roboty sprzątające! Każdego tygodnia mnóstwo naszego cennego czasu poświęcamy na porządki, a gdyby tak zostawić je maszynom? Firma iRobot stworzyła inteligentne odkurzacze i roboty mopujące, które wykonają za ciebie te żmudne obowiązki. Firma pisze: "Wierzymy, że masz dużo lepsze, bardziej interesujące i pasjonujące rzeczy do zrobienia niż sprzątanie." Zostawmy więc je profesjonalistom.

Sprząta tak, jak zrobiłbyś to ty

Marka iRobot ma w swojej ofercie trzy główne rodzaje sprzętów: roboty odkurzające, mopujące oraz roboty odkurzająco-mopujące. Sierść zwierząt, okruszki po jedzeniu i wszechobecny kurz… Niezależnie od rodzaju brudu, roboty odkurzające Roomba® szybko sobie z nim poradzą - są z tego znane i robią furorę na rynku już od ponad 30 lat! Czujniki Dirt Detect™ informują urządzenie o najbardziej zabrudzonych obszarach w domu, takich jak miejsca wzmożonego ruchu, dzięki czemu sprząta je bardziej dokładnie. Sprzęt ten pozwoli ci całkowicie zapomnieć o odkurzaniu! Jeśli chciałbyś, żeby ktoś wyręczył cię również z męczącego mycia podłóg, postaw na model Braava® lub Combo®. Koniec z mopowaniem, a podłoga będzie lśnić jak nigdy!

Nadaj swojemu urządzeniu indywidualny charakter

Robot sprzątający iRobot jest wyjątkowo urokliwy, dlatego może zająć w domu eksponowane miejsce - również po to, aby być zawsze pod ręką. Nowe technologie charakteryzują się zazwyczaj pięknym designem, jednak czasami mamy ochotę nadać im bardziej indywidualny charakter. iRobot pamięta o tej potrzebie i wręcz zachęca do odrobiny szaleństwa i dodania koloru swoim maszynom sprzątającym! Odkurzacz w urocze biedronki? A może w fioletowe kwiaty z okazji wiosny? Sam zadecyduj i ciesz się sprzętem, który jest nie tylko praktyczny, ale również upiększa wnętrze!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.