Zadbaj o trawnik wokół domu - niech będzie piękny i zielony przez cały sezon!

Wszyscy chcemy, aby trawnik wokół naszego domu pięknie się prezentował. Nie zawsze jest to łatwe zadanie, dlatego z pomocą przychodzą nam świetnej jakości sprzęty i narzędzia. Zobacz, na co warto postawić w tym sezonie!

Zadbaj o trawnik wokół domu: kosiarki

Wszyscy chcemy, aby trawnik wokół naszego domu miał piękny zielony kolor i rósł jak należy. Jednak nie zawsze jest to łatwe zadanie. Wiele osób w każdym sezonie wiosenno-letnim walczy o piękno ogrodu, a efekty często nie są zadowalające. Przychodzimy więc z pomocą i przedstawiamy wysokiej jakości sprzęty, z którymi ogrodowe prace staną się bardziej efektywne! Oto kosiarki, podkaszarki i zraszacze, które zadbają o każdy kawałek trawnika. Kosiarka elektryczna BOSCH to właśnie jeden z tych niezawodnych produktów. Spełni oczekiwania wszystkich osób, którym zależy na skróceniu czasu koszenia. Urządzenie redukuje emisję hałasu nawet o 75%, dzięki wyjątkowej technologii ProSilence, zapewniającej bardziej komfortowe warunki pracy. Będzie więc świetną alternatywą dla urządzeń z napędem.

kosiarkakosiarka fot. mediaexpert

Zadbaj o trawnik wokół domu: podkaszarki

Nie masz jeszcze podkaszarki? Czas to zmienić! To urządzenie zdecydowanie ułatwi ci dbanie o ogród. Podkaszarka świetnie sprawdzi się do przycinania trawy w trudno dostępnych miejscach. Będzie niezastąpiona przy ścianach budynków, drzewach, ogrodzeniach lub krawężnikach. Przyda się przy koszeniu w pobliżu rabat kwiatowych, pod krzewami, a także na grząskich i nierównych terenach. Dodatkowo wiele nowoczesnych modeli projektowanych jest tak, aby były jak najlżejsze i bardziej poręczne, przez co praca staje się łatwa i niemęcząca. Mnóstwo porządnych sprzętów znajdziesz na stronie Media Expert. My polecamy postawić na elektryczny model.

podkaszarkipodkaszarki fot. media expert

Zadbaj o trawnik wokół domu: zraszacze

Jedną z najważniejszych czynności, jeśli chodzi o dbanie o trawniki, jest jego regularne podlewanie. Bez odpowiedniego nawadniania możemy zapomnieć o zielonym trawniku. Jednak każdy, kto pracował w ogrodzie wie, jak żmudny potrafi być to proces. Dlatego tym razem znowu stawiamy na narzędzia, które ułatwią nam zadanie! Przedstawiamy świetnej jakości zraszacze do trawnika, które skutecznie o niego zadbają! Szeroki asortyment zraszaczy w ofercie Media Expert pozwoli ci dobrać właściwy model do konkretnego ogrodu, bez względu na jego rozmiar czy usytuowanie. Sklep oferuje zraszacze na szpilce lub na płozach, a wszystkie modele można łatwo połączyć z wężem ogrodowym.

zraszaczezraszacze fot. shutterstock

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.