Wybierasz się na kemping? Oto niezbędnik wyjazdowy!

Kemping to wspaniała przygoda. Jeżeli marzysz o tym, aby w lecie wybrać się na biwak, z pewnością potrzebujesz dobrej jakości sprzętu. Sprawdź, w co warto sie wyposażyć, aby wyjazd był dla ciebie i twoich bliskich relaksującym przeżyciem.

Namioty turystyczne i kempingowe - podstawa udanego biwaku

Bez namiotu na kemping ani rusz. To podstawowe wyposażenie każdego fana letnich wyjazdów. Dzięki szerokiemu asortymentowi sklepu Decathlon stworzysz strefę letniego wypoczynku z wydzieloną częścią jadalną, przedsionkiem oraz wygodną sypialnią. Wybierz model namiotu dopasowany do swoich potrzeb i spraw, by każdy wyjazd był dla ciebie i twoich bliskich niezapomnianym przeżyciem. Wśród dziesiątek wyselekcjonowanych propozycji namiotów turystycznych renomowanych producentów z łatwością znajdziesz ciekawe rozwiązania, które pomogą ci lepiej zaplanować wyprawę. Zadbaj o najwyższy komfort podczas pobytu na kempingu! 

NamiotyNamioty fot. Decathlon

Meble kempingowe: stwórz strefę jadalniano-wypoczynkową

Jakie meble najlepiej sprawdzą się podczas wyjazdu? Idealny będzie zestaw lekkich, składanych mebli, które po ustawieniu obok namiotu, przyczepy czy kampera stworzą strefę jadalnianą oraz miejsce prawdziwego, wakacyjnego relaksu dla dużych i małych. Sprawdź ofertę produktów w sklepie Decathlon i zaopatrz się w modele o uniwersalnym zastosowaniu, które zabierzesz nie tylko na kemping, lecz także wykorzystasz w czasie letniego garden party, jesienią przy ognisku, na rybach oraz w wielu innych miejscach pod chmurką. Odporny na działanie czynników atmosferycznych materiał oraz tworzywa wykorzystane na siedziskach pozwalają na pozostawienie mebli na zewnątrz bez obawy, że w razie opadów deszczu namokną i trudno będzie je wysuszyć nawet przez wiele godzin. 

Meble kempingoweMeble kempingowe Fot. Decathlon

Akcesoria kempingowe: zadbaj o wyposażenie podczas wyjazdów

Na polu kempingowym możesz niewielkim kosztem stworzyć naprawdę estetyczną, funkcjonalną i przyjemną przestrzeń, a dodatkowo, wykorzystując odpowiednie akcesoria, zwiększyć też swoje bezpieczeństwo. Warto, żebyś umiejętnie wykorzystał dostępne miejsce, a przy tym zadbał o podział na strefy, w których będzie toczyło się kempingowe życie. Nawet jeśli bagażnik twojego samochodu nie należy do największych, to nie problem. W ofercie sklepu Decathlon znajdziesz kompaktowe sprzęty i składane akcesoria wprost idealne na wyjazdy. Zadbaj o swoją wygodę i zaopatrz się przede wszystkim w:

  • dmuchane materace i śpiwory,
  • oświetlenie,
  • mobilną kuchenkę i lodówkę,
  • akcesoria do gotowania i serwowania posiłków,
  • stacje zasilania, baterie i akumulatory.

Akcesoria kempingoweAkcesoria kempingowe Fot. Decathlon

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.