Akcesoria dla zwierząt z Lidla, które musisz mieć. Są użyteczne, służą zabawie i rozwojowi pupila. Zobacz, co warto kupić!

Masz w domu pupila? To zestawienie powstało z myślą o tobie. Przygotowałyśmy przegląd akcesoriów z Lidla z myślą o psach, kotach i nie tylko! W sklepie internetowym kupisz nawet karmnik dla ptaków i domek dla wiewiórek - dadzą one dużo frajdy dzieciom i dorosłym!

Akcesoria dla twoich pupili

Masz w domu czworonożnego przyjaciela? Oto kilka przydatnych akcesoriów, które nie kosztują dużo, a pomogą zachować czystość. Nasz typ to rękawica do sierści - sprawdzi się przy każdej długości. Daje efekt masażu, pielęgnuje, usuwa zabrudzenia i luźne włosy. W naszym przeglądzie znajdziesz także inne akcesoria, które przydadzą się, gdy piec zaczyna gubić sierść. 

Rękawica do sierściRękawica do sierści Fot Lidl

Lubisz podróżować ze swoim pupilem, ale nie lubisz sprzątać sierści z samochodu? W sklepie internetowym Lidl znalazłyśmy matę do samochodu, która chroni siedzenia, a także zapewnia komfort pupilowi. Poniżej znajdziesz takż wygodne siedziska, legowiska, smycze, poidełka i zabawki - cała wyprawka z myślą o twoim zwierzątku!

Akcesoria dla zwierzątAkcesoria dla zwierząt Fot. Lidl

Drapaki dla kotów

Drapak dla kota wcale nie musi szpecić. Poniżej znajdziesz propozycje, które nie zajmą dużo miejsca, a zapewnią kotu frajdę. Są ładne i doskonale spełniają swoją funkcję. 

Drapaki dla kotówDrapaki dla kotów Fot. Lidl

Karmniki dla ptaków i domki dla wiewiórek

Karmnik to świetna opcja jeśli lubisz obserwować ptaki i chcesz zapewnić im pożywienie. Możesz go zamontować na balkonie lub w ogrodzie, mają piękny design. W oko wpadły nam także domki dla wiewiórek! Obserwowanie tych zwierząt da dużo radości nie tylko dzieciom, ale także dorosłym.

Zobacz także: interaktywne zabawki 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.