Wiosenne grillowanie - poznaj niezbędne i niezawodne sprzęty

Sezon na grillowanie uważamy za rozpoczęty! Jeśli poszukujesz porządnego sprzętu, to idealnie trafiłeś - w tym artykule przeglądamy najciekawsze oferty z Lidla w świetnych cenach!

Wiosenne grillowanie: grill na węgiel

Wiosna to idealny moment na zorganizowanie grilla dla rodziny lub znajomych! Kiedy dni stają dłuższe i cieplejsze, aż się prosi pyszny posiłek na świeżym powietrzu w miłym towarzystwie. Jakie sprzęty sprawdzą się najlepiej? Wszystko zależy od twoich preferencji. Na pewno warto przyjrzeć się ofercie Lidl. Możemy wybierać spośród modeli gazowych, elektrycznych oraz tych na węgiel. Także wielkość sprzętu ma znaczenie i zależy od tego, czy będziesz używać go w ogrodzie, na tarasie czy balkonie oraz czy planujesz go często przenosić.

grillgrill fot. lidl

Wiosenne grillowanie: grill gazowy

Grille gazowe stają się coraz bardziej popularną alternatywą dla tych na węgiel. Przemawia za tym wiele ich zalet, m.in wygoda użytkowania i oszczędność czasu. Każdy kto używał kiedyś sprzętu węglowego wie, że rozpalenie grilla może być bardzo trudne i czasochłonne. Grill gazowy wystarczy uruchomić podobnie jak płytę gazową w kuchni. Jego nagrzewanie również trwa znacznie krócej, a dodatkowo nie ma przy tym ryzyka zabrudzenia się. Co więcej, grille gazowe nie emitują szkodliwych substancji, które narażają nasze zdrowie na różne schorzenia. 

grillgrill fot. lidl

Wiosenne grillowanie: grill elektryczny

A może w tym roku postawisz na grill elektryczny? Będzie twoim sprzymierzeńcem za każdym razem, gdy pogoda postanowi zepsuć wam plany - elektryczny model możemy bez problemu używać w domu! Posiadanie tego sprzętu uniezależnia więc nas od pogody i warunków panujących na zewnątrz. W ofercie Lidla dostępne są różne modele - mniejsze i większe, o rozmaitym zużyciu prądu. Dodatkowo wyróżniają się one dużą łatwością obsługi, pozwalają na przygotowanie zdrowszych potraw oraz na bardzo równomierne smażenie. Teraz wystarczy, że zastanowisz się, czego oczekujesz i wybierzesz grill idealny dla siebie.

grillgrill fot. lidl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.