Drewniane ławki jako elegancki dodatek do Twojego ogrodu

Niech twój ogród stanie się elegancką przestrzenią relaksu! Klasyczne, drewniane ławki ułatwią ci to zadanie. Zobacz nasze propozycje i zainspiruj się!

Elegancki dodatek do Twojego ogrodu: jasne ławki

Ogród przy domu to wyjątkowa przestrzeń. Jeśli chcemy, żeby pięknie się prezentował, trzeba o niego odpowiednio dbać, a zarazem pozwolić naturze rozwijać się we własnym tempie i zbytnio nie ingerować w procesy w niej zachodzące. Dlatego również meble, które stawiamy wśród zieleni, powinny z nią współgrać, a nie zakłócać jej harmonię. Idealnym rozwiązaniem są drewniane ławki. Ich naturalny wygląd i pochodzenie, świetnie wkomponują się w krajobraz. Ustawione w cieniu drzewa, albo obok twoich ulubionych kwiatów, staną się wyjątkowym miejscem do relaksu, dla ciebie, domowników i gości.

ławkaławka fot. shutterstock

Elegancki dodatek do Twojego ogrodu: szare i czarne ławki

Jaką ławkę wybrać? Przedstawiamy modele z oferty Edinos, które zachwycają nie tylko swoją estetyką, ale również jakością i porządnym wykonaniem. Przy produkcji drewnianych mebli ogrodowych, bardzo ważny jest materiał, z jakiego został wykonany produkt. Uważaj na tanie produkty, które posiadają liczne wady i anomalie oraz wrodzone uszkodzenia techniczne takie jak falistość, pęknięcia czy sękowatość. Na pewno nie zawiedzie cię kultowy model Wagris, wykonany w pięknym stylu retro, z naturalnego drewna sosnowego oraz z zachowaniem tradycyjnej formy. Drewno zostało pokryte i zabezpieczone przed czynnikami atmosferycznymi dwoma warstwami profesjonalnego impregnatu ochronnego, który podkreśla prawdziwe rysy drzewa i wyjątkowe walory estetyczne oraz gwarantuje wysoką odporność na zadrapania i zarysowania.

ławkaławka fot. edinos

Elegancki dodatek do Twojego ogrodu: tradycyjne ławki

Kolejna ławka, która doda elegancji do każdego ogrodu to klasyczny model Miranda. Jest ona dowodem na to, że to właśnie te najprostsze rozwiązania są często najlepsze. Połączenie brązu oraz czerni to również bardzo praktycznie i ponadczasowe połączenie. Niezaprzeczalną zaletą produktu jest jego wszechstronność. Wyrazisty, a zarazem bezpretensjonalny styl pozwala dostosować mebel do wielu różnych aranżacji, od rustykalnej po nowoczesną. Jednocześnie projektanci z firmy Elior zadbali, aby korzystanie z ławki było czystą przyjemnością i nie przyprawiało o ból pleców, co niestety zdarza się w przypadku konkurencyjnych produktów. 

ławkaławka fot. shutterstock

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.