Serwis kawowy za 30 zł prosto od producenta! W Villa Italia startuje nowa promocja na zastawę stołową

W Villa Italia czeka na nas wspaniała promocja, w której dostępne są serwisy do herbaty i zestawy kawowe w cenie 30 złotych! To doskonała okazja, by stać się posiadaczem stylowego serwisu i idealny moment do odświeżenia zastawy, która doskonale zaprezentuje się w wiosennych i letnich aranżacjach stołu. Od 12 kwietnia, przy zakupie serwisu obiadowego, marka proponuje za jedyne 30 złotych zestaw do kawy lub herbaty z tej samej kolekcji.

Promocja w Villa Italia na zastawę stołową

Ta specjalna oferta przygotowana przez producenta, obejmuje aż kilkadziesiąt kolekcji zastawy, wykonanej z różnych typów porcelany, ceramiki i kamionki. Od eleganckich, rozbudowanych serwisów z delikatnej porcelany premium, zdobionej złotem i platyną, po kraftową czy rustykalną zastawę, wykonaną ze wzmacnianych materiałów – polecaną do codziennego użytku. Różnorodność stylów, wzorów i kolorów sprawia, że każdy odnajdzie coś dla siebie, lub coś, co sprawi radość bliskim – na przykład jako prezent z okazji ślubu czy jubileuszu.

Z promocji „Serwis kawowy za 30 zł. przy zakupie serwisu obiadowego" skorzystać można za pośrednictwem oficjalnego sklepu internetowego marki Villa Italia www.villaitalia.pl (https://www.villaitalia.pl/category/promocje-serwis-kawowy-za-30-zl) lub w salonach firmowych w Poznaniu, Łodzi, Katowicach, Radomiu, Dąbrowie Górniczej i podwarszawskim Piasecznie.

Promocja potrwa od 12 kwietnia do 13 maja 2024 roku. Z regulaminem akcji zapoznać się można na stronie sklepu internetowego Villa Italia: https://www.villaitalia.pl/webpage/regulamin-promocji-serwis-kawowy-za-30-zl.html

Kolekcja Bonita Black

Kolekcję porcelany Bonita Black charakteryzuje oryginalne wzornictwo, inspirowane naturą. Wszystkie naczynia zdobią nieregularne żłobienia. Wykonane są z porcelany w mlecznym odcieniu bieli. Talerze i spodki mają pofalowane obrzeża, dodające im lekkości. Oryginalnego wyglądu dodają talerzom delikatnie zawinięte do góry krawędzie. Czarne linie podkreślają kształty talerzy i wprowadzają szczyptę rustykalnego charakteru.

Serwis Bonita BlackSerwis Bonita Black fot. Villa Italia

Kolekcja Azulea

Kolekcja porcelany inspirowana mozaikami azulejo, pochodzącymi z Półwyspu Iberyjskiego. Złote, lekko wypukłe fragmenty wzoru dodają jej szyku. Zdobienia na elementach kolekcji są rozmieszczone w różny sposób. Dzięki temu zastawa tworzy na stole ciekawą i efektowną kompozycję. Kolekcja obejmuje zestawy obiadowe oraz naczynia do kawy i herbaty. Na szczególną uwagę zasługuje wygodny kubek ze spodkiem.

Serwis AzuleaSerwis Azulea fot. Villa Italia

Kolekcja Naomi Gold

Naomi Gold to elegancka kolekcja o ponadczasowym wzornictwie. To wysokiej jakości, lekka porcelana kostna o mlecznym odcieniu bieli, która sprawdzi się podczas wielu okazji. Zastawę cechują łagodne, zaokrąglone kształty i oryginalne, płaskie uchwyty naczyń. Szyku dodają zastawie ręcznie malowane złotem linie na obrzeżach i uchwytach. Duże, a tym samym pojemne talerze obiadowe Naomi Gold będą efektowną oprawą potraw, która sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i podczas specjalnych okazji.

Kolekcja Naomi GoldKolekcja Naomi Gold fot. Villa Italia

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.