Czas na wycieczki rowerowe! Zobacz najlepsze sprzęty

Wiosna i lato to czas wycieczek rowerowych. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz profesjonalnego sportowego sprzętu, czy miejskiego modelu na krótkie przejażdżki w naszym przeglądzie znajdziesz coś dla siebie!

Wycieczki rowerowe czas start!

Czas wycieczek rowerowych trwa w najlepsze! Niezależnie od tego, czy potrzebujesz profesjonalnego, sportowego sprzętu na wyprawy w trudne tereny, czy szukasz modnego, miejskiego modelu na krótkie przejażdżki w naszym przeglądzie każdy znajdzie coś dla siebie. Zacznijmy od klasycznych miejskich rowerów. To dzięki nim możemy szybko przemieścić się do sklepu po świeże warzywa, ominąć korki w godzinach szczytu czy wybrać się na relaksującą przejażdżkę w przerwie od obowiązków. Miejski rower będzie również idealny na niedługie wycieczki z całą rodziną. Taka przejażdżka w weekend z bliskimi to świetna alternatywa dla godzin spędzonych przed komputerem, telefonem czy innym ekranem. Wiosną chcemy być jak najwięcej na świeżym powietrzu!

roweryrowery fot. mediaexpert

Czas na wiosenne i letnie wycieczki: rower miejski

Szeroki wybór produktów na rynku może z początku przytłaczać, ale w sprawdzonych sklepach na pewno znajdziesz odpowiedni model dla siebie. W ofercie Media Expert przypadł nam do gustu piękny damski rower PLUMBIKE. Najpierw naszą uwagę przyciągnęło modne kolorystyczne zestawienie: ponadczasowy biały z różowymi elementami. Design retro to jego kolejny atut! To również bardzo praktyczna propozycja dla osób, które cenią sobie wygodę. Produkt wyposażony został w liczne elementy poprawiające komfort użytkowania, jak oświetlenie z przodu i tyłu, osłona łańcucha oraz podzespoły SHIMANO. Idealnie sprawdzi się na co dzień, zwłaszcza na zakupy czy do pracy. 

rowerrower fot. media expert

Czas na wiosenne i letnie wycieczki: rower górski i szosowy

Jeśli poszukujesz typowo górskich lub szosowych sprzętów, takie również znajdziesz w ofercie Media Expert. Na wielbicielach górskich szlaków na pewno ogromne wrażenie zrobi model MTB TORPADO Nearco - klasa premium wśród rowerów MTB, przeznaczonych dla najbardziej wymagających użytkowników. Doskonale sprawdzi się w trudnym terenie bez względu na warunki atmosferyczne. Karbonowa rama gwarantuje znacznie niższą masę całkowitą roweru, co ma ogromny wpływ na czas przejazdu oraz mniejsze zmęczenie. To propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę i jednocześnie uwielbiają dreszcz emocji związany z pokonywaniem skomplikowanych tras.

rowerrower fot. media expert

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.