Nowoczesne, wielofunkcyjne i na każdą kieszeń. Te urządzenia to coś więcej niż zegarki!

Zegarki nie służą już nam tylko do pokazywania godziny, lecz także zastępują trenera, lekarza, GPS, telefon i wiele, wiele innych. Obecnie smartwatche mają naprawdę sporo ciekawych funkcji, które przydają się w codziennym życiu. W asortymencie Decathlon znaleźliśmy modele z różnych półek cenowych - warto się im przyjrzeć bliżej, jeżeli właśnie szukacie swojego idealnego zegarka.

Zegarki sportowe do 300 zł

Zegarki z najniższego przedziału cenowego mogą zaskoczyć liczbą funkcji i praktycznością! Jakich właściwości można się spodziewać? Większość modeli ma możliwość odbierania połączeń z telefonu i wiadomości SMS, śledzenia jakości snu, pomiaru poziomu stresu, pomiaru BRMP, mają także krokomierz, różne tryby sportowe, mierzą dystans, a niektóre również sterują muzyką. Nowoczesny design zegarków sprawia, że wiele osób używa ich na co dzień – nie tylko podczas treningu. Przed zakupem warto zagłębić się w dane techniczne urządzenia i sprawdzić wytrzymałość baterii oraz opinie internautów.

Zegarki sportowe do 300 złZegarki sportowe do 300 zł Decathlon

Zegarki sportowe do 600 zł

Za przyzwoitą cenę można znaleźć smartwatche naszpikowane technologiami, które sprawdzą się zarówno u amatorów różnych dyscyplin sportowych, jak i u profesjonalistów. Wszystko zależy od tego, jak dokładnych danych potrzebujesz. Urządzenia z tej kategorii w porównaniu z niższą półką cenową mają dokładniejszy GPS i lepiej radzą sobie z pomiarem tętna, dystansu, tempa, prędkości, rytmu, VO2Max, czy obciążenia treningowego. Zegarki ze średniej półki zazwyczaj mają wbudowaną funkcję trenera, czyli możliwość ustawienia treningów pod kątem: czasu, dystansu lub tętna. Jest to z pewnością ciekawa opcja dla osób, które dopiero zaczynają przygodę ze sportem lub trenują indywidualnie!

Zegarki sportowe do 600 złZegarki sportowe do 600 zł Decathlon

Zegarki sportowe premium

Ceny smartwatchy z najwyżej półki mogą niektórych przestraszyć, ale te gadżety to zdecydowanie coś więcej niż zegarki sportowe. Jednym z popularniejszych producentów zegarków sportowych i urządzeń typu smartwatch jest szwajcarska marka Garmin. Z zegarków Garmin korzystają nawet profesjonalni sportowcy, którzy potrzebują zaawansowanych funkcji. Jakie zalety mają te produkty? Kilkadziesiąt trybów sportowych, długi czas działania baterii, precyzyjne dane i raporty z treningów, niezawodna łączność, funkcja trenera, często także wodoszczelność. Ogromną zaletą są także czytelne ekrany, które bardzo przejrzyście wyświetlają informacje. Kupno zegarka z tej kategorii to inwestycja w gadżet, który może posłużyć przez lata.

Zegarki sportowe premiumZegarki sportowe premium Decathlon

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.