Antywłamaniowe zamki Gerda zapewnią bezpieczeństwo. Są też takie, za pomocą których otworzysz drzwi zdalnie

Zamki Gerda są synonimem zaawansowanej ochrony i innowacji. Bez względu na rodzaj zamka, marka oferuje produkty, które zapewniają nie tylko bezpieczeństwo, ale także styl i wygodę użytkowania. Sprawdź jakie zamki wybrać, aby czuć się w 100% pewnie we własnym domu. Wybór jest ogromny!

Zamki Gerda: nawierzchniowe

Zamki nawierzchniowe to jedne z najpopularniejszych rodzajów zamków stosowanych w różnych typach drzwi. Są montowane na zewnętrznej powierzchni drzwi, co czyni je łatwymi w instalacji i wymianie. Modele Gerda są znane z solidnej konstrukcji i wysokiej odporności na próby włamania. Wyposażone są w zaawansowane mechanizmy blokujące oraz wkładki zabezpieczające, co czyni je trudnymi do sforsowania przez potencjalnych włamywaczy. Na przykład seria TYTAN jest wyposażona w unikalną, opatentowaną wkładkę bębenkową z Systemem Tytan, sterowaną kluczem specjalnym (rurkowym). Dzięki temu zamki ustanawiają najwyższy standard w dziedzinie bezpieczeństwa! Do wyboru masz różne kolory i wielkości.

Zamki GerdaZamki Gerda Fot. Gerda

Zamki Gerda: inteligentne

W erze cyfryzacji, inteligentne zamki stają się coraz popularniejsze, umożliwiając użytkownikom kontrolę nad swoimi drzwiami za pomocą smartfonów lub innych urządzeń mobilnych. Gerda oferuje zamki, które wykorzystują najnowsze technologie, aby zapewnić nie tylko bezpieczeństwo, ale także wygodę użytkowania. Model tedee GO to synonim szybkiego i prostego montażu w domowych warunkach oraz szereg komfortowych rozwiązań w twoim domu! Teraz możesz zachować swoją wkładkę oraz klucze i cieszyć się wygodą inteligentnego zamka. Zamek jest zamontowany po wewnętrznej stronie drzwi i jest niewidoczny dla osób postronnych. Miłośnicy nowych technologii z pewnością zadowolą się takim rozwiązaniem.

Zamki GerdaZamki Gerda Fot. Gerda

Zamki Gerda: wpuszczane

Zamki wpuszczane są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy preferują bardziej dyskretne i eleganckie rozwiązania. W przeciwieństwie do zamków nawierzchniowych, zamki te są montowane wewnątrz drzwi, co sprawia, że są one mniej widoczne z zewnątrz. Gerda oferuje wiele różnych modeli zamków wpuszczanych, które zapewniają nie tylko wysoki poziom bezpieczeństwa, ale także elegancki wygląd. Na przykład model antywłamaniowy Gerda ZW 3000 jest przeznaczony do stosowania jako zamek centralny w drzwiach wejściowych. Konstrukcja zamka zapewnia możliwość współpracy ze specjalnymi stalowymi bolcami, zwiększając tym samym liczbę punktów ryglowania skrzydła drzwi w ościeżnicy. Bezpieczeństwo najważniejsze!

Zamki GerdaZamki Gerda Fot. Gerda

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.