Ogród w idealnym stanie bez wysiłku? Dzięki hitowym sprzętom z Lidla to możliwe!

Piękny, zadbany ogród to marzenie wielu z nas. Jakie sprzęty warto skompletować, by prace wokół domu były przyjemniejsze i lżejsze? Oto przegląd bestsellerów ogrodowych z Lidla.

Ogród w idealnym stanie i to bez wysiłku! Sprawdź genialne sprzęty z Lidla!

Sprzęty do pielęgnacji trawnika

Piękny trawnik to centralny element wielu ogrodów. Aby utrzymać taki stan, niezbędna jest właściwa pielęgnacja.

Kosiarka jest jednym z niezbędnych podstawowych elementów wyposażenia do pielęgnacji trawnika. Wybór dostępnych modeli jest duży. Wśród nich są kosiarki spalinowe, elektryczne i akumulatorowe o różnej mocy silnika i szerokości koszenia. Dzięki temu znajdziesz odpowiednią kosiarkę do każdego trawnika.

Robot koszący wyręczy cię w pielęgnacji trawnika. Ma sporo zalet, a swoimi możliwościami pozostawia tradycyjne kosiarki w tyle. Niektórymi modelami możesz wygodnie sterować za pomocą aplikacji mobilnej. Po odpowiedniej instalacji i konfiguracji, kosiarka automatyczna wymaga od ciebie minimalnego wysiłku podczas użytkowania.

Kosiarki i roboty kosząceKosiarki i roboty koszące fot. Lidl

Trawa, żywopłot, drzewa - czym je pielęgnować?

Akumulatorowe nożyce do trawy lub żywopłotu z pewnością ułatwią nam pielęgnację ogrodu. To narzędzie, które w łatwy i przystępny sposób pomoże nam zadbać o elegancki wygląd naszego żywopłotu, trawnika, pomagając w starannym ich przycinaniu. Akumulatorowe nożyce Parkside zostały skonstruowane tak, by operowało się nimi najwygodniej, jak to jest tylko możliwe. Są łatwe w obsłudze, ale również ergonomiczne i uniwersalne. Wymienne końcówki w niektórych modelach urządzeń Parkside sprawiają, że możemy mieć urządzenie 2 w 1. Dzięki nim nie tylko sprawimy, że nasza trawa nabierze idealnego szlifu, ale również każdy krzak i żywopłot będą wyglądać jak we francuskim ogrodzie. Litowo-jonowy akumulator zagwarantuje nam mobilność, sprawiając, że nie będziemy musieli myśleć o przedłużaczu. Osłony na noże spowodują, że nasze prace będą nie tylko bardziej efektywne, ale także bardziej bezpieczne.

Akumulatorowe nożyce do trawy lub żywopłotuAkumulatorowe nożyce do trawy lub żywopłotu fot. Lidl

Sprzęt do czyszczenia tarasów, elewacji, schodów i wielu innych miejsc

Nie tylko gleba i rośliny decydują o wyglądzie ogrodu. Taras, fasada domu czy schody również przyczyniają się do stworzenia ogólnego wrażenia i wymagają regularnego czyszczona.

Myjka ciśnieniowa to bardzo przydatne urządzenie, która posiada zdolność koncentrowania strumienia wody pod dużym ciśnieniem, dzięki czemu jesteśmy w stanie w łatwy sposób wyczyścić wiele elementów naszego gospodarstwa domowego. Urządzeniem podobnym do sprzętu, który znamy z bezdotykowej myjni samochodowej, jesteśmy w stanie zdziałać naprawdę dużo. Myjką w przenośnej domowej wersji marki Parkside możemy umyć nie tylko auto, ale także całe najbliższe otoczenie. W sposób szybki i bezproblemowy doprowadzimy do ładu kostkę brukową, elewację budynku czy nawet dach.

Gdybyśmy jednak uznali jakieś fragmenty podłoża za zbyt problematyczne i wymagające specjalnego potraktowania, do myjki ciśnieniowej możemy dokupić specjalną nakładkę pod postacią szczotki. Współpracuje ona z urządzeniem głównym i sprawia, że każdy szczegół na naszym podwórku będzie doprowadzony do perfekcyjnego stanu. 

Myjki ciśnienioweMyjki ciśnieniowe fot. Lidl

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.