Te smartwatche cieszą się dużą popularnością! Są także modele dziecięce

Oto przegląd smartwatchy, które cieszą się dużą popularnością - wersji dla dorosłych, jak i modeli dziecięcych.

Smartwatche od Apple - niezawodne i chętnie wybierane 

Smartwatche od Apple są znane z niezawodności i szerokiego zakresu funkcji, co sprawia, że są one chętnie wybierane przez użytkowników na całym świecie. Ich elegancki design i wysoka jakość wykonania przyciągają uwagę nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki zaawansowanym technologicznie możliwościom, jakie oferują, smartwatche Apple stanowią nie tylko praktyczne narzędzie do monitorowania aktywności fizycznej, ale także stylowy i bardzo przydatny dodatek do codziennego życia. Niezależnie od preferencji - czy to sportowych, biznesowych czy po prostu rozrywkowych, Apple Watche niezmiennie należą do najchętniej kupowanych smartwachy na świecie.

Smartwatche od AppleSmartwatche od Apple fot. Shutterstock/ EmpikPopularne smartwatche do 1500 zł

Jeszcze niedawno smartwatche były drogimi gadżetami dla najbardziej majętnych. Obecnie inteligentne zegarki doczekały się kilku kategorii cenowych, dzięki czemu są dużo bardziej przystępne niż jeszcze kilka lat temu. Oto zestawienie popularnych smartwatchy, które kupimy do 1500 zł. Naprawdę jest w czym wybierać! Oczywiście urządzenia ze średniej półki cenowej muszą iść na pewne ograniczenia.Nie oznacza to jednak, że za taką cenę nie można mieć inteligentnego zegarka dobrej jakości. Oto modele, których koszt zakupu nie przekracza 1500 zł!

SmartwatcheSmartwatche fot. Empik

Jaki smartwatch wybrać dla dziecka?

Jaki smartwatch będzie najlepszy dla dzieci? Z pewnością nie ma sensu stawiać na najdroższe urządzenia dedykowane dorosłym. Nie tylko niepotrzebnie będą narażone na uszkodzenia przez bawiące się dziecko, ale też posiadają multum funkcji, których mali użytkownicy zwyczajnie nie wykorzystają. Warto wybierać  modele o prostej funkcjonalności, mające na celu przede wszystkim zapewnić dzieciom podstawowe możliwości. Jeśli zastanawiasz się nad prezentem dla pociechy - sprawdź poniższe propozycje!

Smartwatche dla dzieciSmartwatche dla dzieci fot. Empik

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.