Podróżowanie samochodem - praktyczne akcesoria, które umilą każdą drogę

Zbliżają się wakacje, pogoda dopisuje, więc będziemy teraz coraz więcej podróżować. Jeśli będą to wyprawy samochodem, przydadzą ci się praktyczne akcesoria, które umilą i ułatwią nawet najdłuższą trasę!

Praktyczne akcesoria samochodowe: maty i pokrowce na fotel

Podróże, a szczególnie te długie, oznaczają godziny spędzone w pozycji siedzącej, która niekoniecznie jest dla nas zdrowa i odpowiednia. Pamiętaj o częstych postojach, w trakcie których dasz sobie odrobinę ruchu. Jednak nie zapominajmy również o akcesoriach, które mają poprawić nasz komfort. Mowa tutaj oczywiście, o wygodnych pokrowcach na fotel, które zapewniają mikrowentylację, zwiększają komfort podróży oraz zmniejszają zmęczenie. Możesz wybierać spośród wielu modeli i dopasować je do swoich potrzeb. W ofercie sklepu internetowego Empik.pl znajdziesz maty z drewnianych koralików, z pianki poliuretanowej, czy nawet maty grzewcze. Te ostatnie będą strzałem w dziesiątkę w trakcie zimowych podróży!

pokrowiecpokrowiec fot. empik

Praktyczne akcesoria samochodowe: organizery

Nikt nie lubi bałaganu w samochodzie! Z pomocą przychodzą niezawodne organizery, dzięki którym wszystko będzie na swoim miejscu - koniec z przedmiotami walającymi się w bezładzie po bagażniku czy kabinie Twojego samochodu! Dzięki składanej, wytrzymałej torbie-organizerowi uporządkujesz wszystko co niezbędne w pojeździe. Sprawdzi się ona nie tylko na dłuższe podróże, ale również do codziennej jazdy. Składana półka na tableta czy laptopa nada się idealnie do włączenia bajek dzieciom. Dodatkowe kieszenie pomieszczą napoje i przekąski, aby maksymalnie umilić długie trasy samochodem. Zabezpieczone przedmioty to również bezpieczniejsza i spokojniejsza jazda!

organizerorganizer fot. empik

Praktyczne akcesoria samochodowe

Co jeszcze przyda się w trakcie podróży samochodem? Na pewno nie pożałujesz zakupu odkurzacza samochodowego! Poratuje, kiedy wniesiemy na wycieraczki brud z zewnątrz, posypią się okruszki z jedzenia czy nasz pupil zostawi sierść na fotelu. Model marki Vander na pewno stanie na wysokości zadania. Efektywna siła zasysania oraz lekka i kompaktowa obudowa z zasilaniem akumulatorowym pozwalają na korzystanie z odkurzacza nawet w trudno dostępnych miejscach. Dostępny jest w zestawie z kompletem nasadek i rurą przedłużającą oraz materiałowym workiem do przechowywania w bagażniku.

akcesoriaakcesoria fot. empik

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.