Paleniska ogrodowe. Niech letnie wieczory będą ciepłe i klimatyczne!

Palenisko to najlepszy sposób na stworzenie ogniska w dowolnym miejscu w ogrodzie. Jest wygodne, praktyczne i bezpieczne! A dodatkowo w świetnej cenie!

Ciepłe i klimatyczne wieczory w ogrodzie: paleniska ogrodowe

Co może być lepszego niż wieczorny relaks w ogrodzie z rodziną lub przyjaciółmi? Żeby jeszcze bardziej umilić taki wieczór i stworzyć przytulną atmosferę, przyda się niedrogie palenisko ogrodowe. Daje ono również możliwość upieczenia pysznych kiełbasek, chleba na patyku lub słodkich pianek. Idealnie sprawdzi się na tarasie lub działce – wszędzie tam, gdzie zechcesz poczuć niezwykły klimat i urok żywego ognia. Z powodzeniem zastąpi tradycyjny grill oraz umożliwi przygotowanie posiłków na świeżym powietrzu w sezonie letnim, a w chłodniejsze wieczory – umili i ogrzeje podczas rodzinnych spotkań w ogrodzie.

paleniskopalenisko fot. erli

Paleniska ogrodowe w dobrej cenie

W ofercie sklepu internetowe Erli znaleźliśmy modne paleniska w korzystnych cenach, które będą służyć Ci przez wiele lat. Naszą uwagę przyciągnął stalowy, klasyczny model o średnicy 60 cm. Do jego produkcji użyto wysokiej jakości stali, co daje pewność, że nigdy się nie przepali i wytrzyma nawet duże obciążenie. Dodatkowo, dzięki funkcjonalnym uchwytom, grill można swobodnie przestawiać z miejsca na miejsce, bez obawy o przemieszczenie się paleniska. Będzie to doskonałe uzupełnienie ogrodu w sezonie, które pozwoli na organizację wspólnych posiłków na świeżym powietrzu. Przyrządzisz na nim soczyste mięsa, aromatyczne warzywa i inne pyszne dania, przygotowane w otoczeniu pięknej przyrody. Goście i domownicy będą zachwyceni!

paleniskopalenisko fot. erli

Wędzarnia ogrodowa - konstrukcja 3W1

Wbrew pozorom wędzenie wcale nie jest skomplikowane!  Dzięki temu urządzeniu idealnie uwędzisz swoje ulubione produkty, nawet na swoim własnym podwórku czy tarasie. Dostępny na Erli.pl grill, składa się z trzech modułów, które możemy łączyć ze sobą, a nawet wykorzystać osobno. Pomiędzy modułami możemy umieszczać dołączone do zestawu misy i ruszty. W dolnej misie paleniska umieszczamy węgiel bądź inną rozpałkę. Na dodatkowym, najmniejszym ruszcie, tuż nad misą, kładziemy drewno, które najlepiej wzbogaci smak. Składniki do wędzenia zostawiamy na najwyższym ruszcie, bądź zawieszamy na specjalnych uchwytach wewnątrz pokrywy. Jest to bardzo proste urządzenie, a efekty zachwycą nawet największych smakoszy!

paleniskopalenisko fot. erli

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.