"Sezon na" materace z efektem chłodzenia. Idealne na letnie noce!

Tak, materac naprawdę może chłodzić nas w trakcie snu! Ta innowacyjna technologia przyda się w trakcie gorących letnich nocy. Zobacz produkty Senna Materace i przekonaj się sam!

"Sezon na" materac sprężynowy z efektem chłodzenia

Słyszałeś o materacu, którego właściwości pozwalają na regulację temperatury? Takie innowacyjne modele ma w swojej ofercie Sennamaterace.pl. Oto modele, które zachwyciły nas swoimi możliwościami! Jako pierwszy, naszą uwagę przyciągnął materac sprężynowy Fit.4.Sleep Cool Breeze. Do jego budowy zostały wykorzystane pianki z technologią Cool Breeze oraz Visco Memory. Pierwsza z nich, gwarantuje uczucie przyjemnego chłodu, który zadziała na nas odprężająco i wyciszająco. Dzieje się tak z powodu wykorzystania specjalnych technologii odprowadzających wilgoć oraz ciepło. Visco Memory to zaś pianka termoelastyczna, która odpowiada na wytwarzane przez nasze ciało ciepło. To właśnie ona, poprzez regulację temperatury, dba o przyjemne uczucie otulenia. 

"Sezon na" materac piankowy z efektem chłodzenia

Te same niesamowite właściwości termoregulacyjne posiada również materac piankowy Fit.4.Sleep Cool Breeze. Każda ze stron zapewnia inny komfort oraz optymalne warunki dopasowane do pory roku, chłodząc lub oddając przyjemne ciepło bez uczucia przegrzewania się. W środku z kolei znajduje się pianka wysokoelastyczna HR, która dzięki podwyższonej sprężystości i profilowaniu twardości, doskonale dopasowuje się do ciała, a także w krótkim czasie wraca do pierwotnego kształtu po zmianie pozycji. Model ten zapewni więc stabilne podparcie dla kręgosłupa. Warto również podkreślić, że produkty Senna Materace zawierają specjalne certyfikaty przyznawane przez renomowany Szwajcarski Instytut AEH.

materacmaterac fot. sennamaterace; shutterstock

"Sezon na" materac nawierzchniowy z efektem chłodzenia

Topper z tej samej serii świetnie sprawdzi się jako ochrona materaca głównego. Pomoże uniknąć zabrudzeń i zniszczeń, a do tego zapewni nam wysoką wygodę. Pozwala na regulację twardości i co więcej, składa się z dwóch powierzchni użytkowych - dzięki temu każdy będzie mógł korzystać z niego wedle swoich preferencji. Na uwagę zasługuje również pokrowiec Dual Temperature, który wspaniale wpłynie na higienę naszego snu, skutecznie chroniąc przed drobnoustrojami i zabrudzeniami. Oddziałuje również na to specjalna taśma 3D, której zadaniem jest wsparcie obiegu powietrza. Zamek rozdzielczy pozwala nam łatwo zdjąć pokrowiec i wyprać w temperaturze do 40 stopni Celsjusza, dzięki czemu zadbamy o jego czystość.

toppertopper fot. shutterstock

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.