Personalizowane upominki dla gości weselnych - zaskocz ich słodką pamiątką

Pamiątka weselna dla gości to szczegół, o który warto zadbać. Naturalne miody, dobre herbaty czy pięknie zapakowane słodkości to strzał w dziesiątkę!

Personalizowane upominki dla gości weselnych: czekoladki

Dzień ślubu uwieńczony hucznym weselem to wydarzenie, które na długo pozostaje w pamięci nie tylko państwa młodych, ale także zaproszonych gości. Warto więc zadbać o każdy najmniejszy szczegół uroczystości. Niezwykle ważnym elementem wesela są upominki dla gości, które mogą przybierać przeróżne formy. Jedną z najciekawszych propozycji znaleźliśmy na Empikfoto.pl. Naturalne miody, dobre herbaty czy pięknie zapakowane słodkości to strzał w dziesiątkę! Taki akcent od razu wprowadzi ciepłą atmosferę, sprawi, że wszyscy poczują się mile widziani, a wspomnienia zostaną na długo po zakończonym przyjęciu.

upominkiupominki fot. empikfoto

Personalizowane upominki dla gości weselnych: herbaty

Bardzo eleganckim i pomysłowym prezentem dla gości będą pięknie zapakowane herbaty. Te w spersonalizowanym pudełku zrobią szczególnie dobre wrażenie! Na stronie Empikfoto.pl możesz wybierać spośród kilku różnych opcji, dostępne są m.in. szklana buteleczka, słoiczek, saszetka czy rożek z kokardą. Wewnątrz znajdziemy wysokogatunkową herbatę liściastą, która umili naszym bliskim codzienne chwile. Gościom na pewno zasmakują oryginalne mieszanki pełne suszonych owoców i kwiatów.

herbatyherbaty fot. empikfoto

Personalizowane upominki dla gości weselnych: miody

Jeśli masz ochotę dodać coś do wręczanej gościom herbaty, świetnym pomysłem będzie naturalny słoiczek z miodem, szczególnie takim, który ma wszystkie potrzebne certyfikaty. Słoiczki dostępne na Empikfoto posiadają 40ml objętości, wieczko z ozdobną nakładką z naturalnej juty oraz spersonalizowane naklejki z podziękowaniem. To doskonały prezent dla każdego, kto ceni naturalne smaki i zdrowie. Co ciekawe, w wielu kulturach miód jest symbolem dobrobytu, zdrowia i długowieczności, co dodaje mu dodatkowej wartości symbolicznej jako prezentu.

miodymiody fot. empikfoto

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.