Miękkie ochraniacze do dziecięcego łóżeczka - bezpieczeństwo, wygoda i ozdoba

Ochraniacz do dziecięcego łóżeczka, a może oryginalna ozdoba na sofę? Te ochronne warkocze mogą spełnić niejedną funkcję!

Luletto - praktyczne i piękne

Jeśli jeszcze nie znasz tej marki, czas to zmienić! Luletto to rodzinna firma, która od lat zajmuje się produkcją mebli i akcesoriów dla dzieci i młodzieży. Jej początki sięgają 1996 roku. Marka z wielkim zaangażowaniem dba o każdy szczegół, więc możesz spodziewać się usług na najwyższym poziomie. Wśród szerokiej oferty produktów, naszą uwagę przyciągnęły oryginalne akcesoria - ochraniacze do łóżeczek dla najmłodszych. Marka Luletto przeszła samą siebie! Są to produkty nie tylko praktyczne, ale również oryginalne i po prostu piękne! Świetnie sprawdzą się również jako ozdoba na kanapę dla starszych dzieci i młodzieży.

warkoczwarkocz fot. luletto.pl

Miękkie ochraniacze do dziecięcego łóżeczka

Ochraniacze do łóżek od Luletto zauroczyły nas swoim oryginalnym kształtem warkocza. Możesz wybierać spośród modeli 3,4 lub 5 pasmowych, w zależności od potrzeb twoich czy malucha. Dzięki temu bardzo miękkiemu ochraniaczowi dziecko ma poczucie bezpieczeństwa i wygody, a rodzice są pewni, że ich maluszkowi nic nie grozi. Wszystkie modele wykonano tak samo solidnie. Mają wypełnienie z puszystych, antyalergicznych kulek sylikonowych, a wykonane są w 96% z bawełny najwyższej jakości oraz z 4% elastanu. Do warkocza dokładane są ozdobne troczki, którymi przywiązuje się go do łóżeczka, aby nie rozplątywał się w trakcie snu dziecka.

warkoczwarkocz fot. luletto.pl

Piękne meble i akcesoria do dziecięcych pokoi

Aby jak najdłużej cieszyć się jakością ochraniaczy, pierz je ręcznie lub w pralce, omijaj zaś pranie chemiczne czy wybielanie. W ofercie sklepu internetowego Luletto, oprócz ochronnych warkoczy znajdziemy również pościele, materace i ozdobne girlandy. Główny produkt marki to łóżeczka dziecięce -wykonane z pasją i zaangażowaniem pozwoliły na przeistoczenie kiedyś małej firmy w fabrykę przepięknych łóżeczek, które dziś znajdują swój dom w wielu krajach w całej Europie. Wszystkie produkty powstają z miłości do pięknych i oryginalnych mebli. Pomagają one zmienić zwykły pokój w bajkowe wnętrze dla dzieci i młodzieży.

warkoczwarkocz fot. luletto.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.