Ta marka robi wspaniałe dodatki do wnętrz czerpiąc inspiracje ze świata sztuki!

&k Amsterdam to holenderska marka, która od 1992 roku zachwyca swoimi nieszablonowymi kolekcjami. &k Amsterdam tworzą oryginalne akcesoria i przedmioty, ucieleśniające ekscentryczny holenderski styl. Projektanci marki czerpią swoje inspiracje ze sztuki, czego wynikiem są piękne, kolorowe akcesoria, które wzbogacą każde wnętrze.

Naczynia i dodatki wzorowane na fajansie z Delftu

Marka &k Amsterdam tworząc zachwycające naczynia i dodatki do domu czerpała inspiracje m.in. z dekoracyjnych wyrobów z Delftu. Fajanse z Delftu to wyroby dekoracyjne i użytkowe wykonane w technice fajansu z ręcznie malowanymi dekoracjami w kolorze niebieskim na białym tle ze szkliwa cynowego, pochodzące z XVII do połowy XIX wieku i wyprodukowane w manufakturach zlokalizowanych w holenderskim mieście Delft.

Cechą wyróżniającą fajanse holenderskie było odejście od wielobarwnych dekoracji na rzecz różnych odcieni błękitu kobaltowego. Do ozdoby fajansowych naczyń wykorzystywano: motywy chińskie, kwiatowe, europejskie, sceny figuralne, przedstawienia ptaków, pejzaże, sceny religijne, historyczne, heraldyczne, mitologiczne i rodzajowe. Uzyskany efekt zdobniczy określany był mianem delikatnego i eleganckiego. W Polsce przedmioty tego typu są potocznie nazywane „delftami".

Dodatki marki &k AmsterdamDodatki marki &k Amsterdam fot. Answear

Piękne i oryginalne naczynia od &k Amsterdam

Piękne i oryginalne naczynia od &k Amsterdam to wyjątkowe produkty, które łączą w sobie nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem. Każdy element kolekcji wyróżnia się unikalnym stylem, który przyciąga uwagę i dodaje elegancji każdemu wnętrzu. Marka ta słynie z wysokiej jakości i świetnego wzornictwa. &k Amsterdam często eksperymentuje z formami i kolorami, tworząc naczynia, które są zarówno dekoracyjne, jak i praktyczne. Dzięki temu ich produkty cieszą się dużym uznaniem wśród miłośników designu na całym świecie.

Piękne i oryginalne naczynia od &k AmsterdamPiękne i oryginalne naczynia od &k Amsterdam fot. Answear

Zachwycające dodatki do domu od &k Amsterdam

Dodatki do domu od &k Amsterdam to perfekcyjne połączenie nowoczesnej estetyki z kreatywnym wzornictwem. Marka ta oferuje szeroki wybór unikalnych dekoracji, które potrafią odmienić każde wnętrze, nadając mu charakteru i stylu. W ofercie &k Amsterdam można znaleźć m.in. naczynia, świeczniki, wazony, lampy oraz wiele innych dodatków, które przyciągają wzrok swoją wyjątkowością. Dzięki indywidualnemu podejściu do designu, a także czerpaniu inspiracji ze świata sztuki produkty &k Amsterdam są idealnym wyborem dla osób pragnących wprowadzić do swojego domu unikalne i inspirujące akcenty.

Zachwycające dodatki do domu od &k AmsterdamZachwycające dodatki do domu od &k Amsterdam fot. Answear

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.