Kolekcja włoskiej pościeli Bassetti na Lounge by Zalando. Rabaty sięgają nawet 75%!

Pościel tej ekskluzywnej marki to wysokiej jakości bawełna i wiele wzorów inspirowanych orientem. Z Bassetti nadasz sypialni wyjątkowego charakteru!

Pościel Bassetti

Bassetti to włoska firma tekstylna z Mediolanu, którą w 1830 roku założył Carlo Barboncini. Dziesięć lat później powstała też fabryka tkactwa ręcznego z siedzibą w Rescaldinie. Dziś to wielkie imperium tekstylne. Pościel Bassetti to wyszukane wzornictwo i kolorystyka, unowocześniona klasyka, która odnajdzie się w wielu sypialniach.

Komplety pościeli jednobarwne to klasyczny wybór. Warto jednak sięgnąć po odważniejsze i bardzo modne pościele we wzory. Taki komplet zdecydowanie wyróżni twoją sypialnię i nada jej charakteru! Oto przegląd najpiękniejszych kompletów z wyprzedaży.

Pościel BassettiPościel Bassetti fot. Lounge by Zalando

Komplety włoskiej pościeli idealne na wiosnę

Komplet pościeli to oczywiście niezbędnik w sypialni. Warto zadbać, by nie był to przypadkowy zakup. Jest to bowiem widoczny element, który może bardzo podkręcić wygląd pomieszczenia, a także wpłynąć na nasze samopoczucie.

Jednym z najprostszych i najszybszych sposobów na ozdobienie sypialni, jest wyposażenie jej w nową, stylową pościel. Jednokolorowe, nieco nudne i nijakie pościele odchodzą w zapomnienie! Wybierz najmodniejsze motywy, które dodatkowo wprowadzą wiosnę do sypialni. To najszybszy sposób na metamorfozę wnętrza bez przeprowadzania specjalnych zmian.

Pościel BassettiPościel Bassetti fot. Lounge by Zalando

Bassetti - wysoka jakość i niebanalne wzornictwo

Otul się bawełnianą miękkością! Do produkcji pościeli Bassetti używa się satynowej bawełny o wysokiej jakości. To produkty o nieszablonowych wzorach, eleganckie, szykowne, a jednocześnie przytulne i dobrze oddychające. Zapewnią nam wysoki komfort snu. Niebanalne desenie przywodzą nam na myśl orientalne klimaty. Są jedyne w swoim rodzaju! Pościel Bassetti to świetna dekoracja sypialni. Z nią stworzysz prawdziwe królestwo!

Pościel BassettiPościel Bassetti fot. Lounge by Zalando

Marka oferuje również stylowe szlafroki:

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.