Wprowadź do swojego domu hygge przy pomocy dodatków tej uwielbianej duńskiej marki

Pod pojęciem hygge kryje się stan osiągnięcia wewnętrznej równowagi, bezpieczeństwa i szczęścia. Jak sprawić, by nasz dom zapewniał nam poczucie najwyższego komfortu i przytulności? Kluczem są odpowiednie dodatki i akcesoria!

Dom w stylu hygge - jaki jest?

Dom w stylu hygge jest synonimem przytulności, spokoju i harmonii. Styl ten, a nawet  można powiedzieć filozofia, wywodzi się z Danii i skupia się na tworzeniu ciepłej i komfortowej atmosfery, która sprzyja relaksowi i poczuciu bezpieczeństwa. Wnętrza charakteryzują się użyciem naturalnych materiałów, które wnoszą ciepło i przytulność. 

Kolorystyka w stylu hygge jest stonowana i neutralna, dominują tu biele, szarości, beże oraz pastele. Dzięki temu przestrzeń sprzyja wyciszeniu. Oświetlenie odgrywa kluczową rolę - miękkie, ciepłe światło lamp i świec tworzy intymną i przytulną atmosferę. Meble w stylu hygge są proste, funkcjonalne i wygodne. Ważne są również miękkie dodatki, takie jak poduszki, koce i narzuty, które zachęcają do relaksu. Wnętrze wzbogacają osobiste akcenty, takie jak rodzinne zdjęcia, ulubione książki i pamiątki z podróży, które nadają mu indywidualny charakter. Rośliny doniczkowe wprowadzają do wnętrza świeżość i życie. W stylu hygge ważne jest również stworzenie miejsc sprzyjających relaksowi, takich jak wygodny fotel z lampą do czytania czy kącik z widokiem na ogród. Kuchnia w stylu hygge to serce domu, gdzie wspólne gotowanie i spożywanie posiłków stają się ważnym elementem życia rodzinnego.

W stylu hygge otaczamy się tylko tymi przedmiotami, które kochamy i które mają dla nas wartość. Ta filozofia to sztuka czerpania radości z codziennych chwil i stworzenie przestrzeni, która jest prawdziwą oazą spokoju w codziennym zgiełku.

Akcesoria BloomingvilleAkcesoria Bloomingville fot. Answear

Bloomingville – dodatki do domu w stylu hygge

Bloomingville to duńska marka, założona w 2000 roku z miłości do designu wnętrzarskiego. Produkty Bloomingville charakteryzują się skandynawską prostotą, jednocześnie wpisując się w aktualne trendy. Marka zachwyca w swoich kolekcjach umiejętnym połączeniem klasyki z nowoczesnością, tworząc swój własny wyjątkowy styl.

Duńska marka Bloomingville to oryginalne spojrzenie na nowoczesny design akcesoriów do domu. W ofercie firmy znajdziemy różnorodne kolekcje, nawiązujące do współczesnych trendów modowych. Produkty to proste, ale eleganckie designy, które wpiszą się w wiele różnorodnych stylów. Wszystkie idealnie wpisujące się w filozofię hygge!

BloomingvilleBloomingville fot. Answear

Marka Bloomingville – połączenie klasyki i nowoczesnego designu

Marka Bloomingville to jednak nie tylko ozdoby i dekoracje, ale także praktyczne elementy, wykorzystywane w mieszkaniu. Funkcjonalne i trwałe akcesoria, pomogą nam wprowadzić do naszych czterech kątów przytulność, styl i harmonię. Wyjątkowe produkty marki łączą klasyczne projekty i style wnętrz z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi i modowymi. A to sprawia, że doskonale wyrażają ducha hygge.

Akcesoria BloomingvilleAkcesoria Bloomingville fot. Answear

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.