Prezent od serca? Komplet filiżanek z porcelany to idealny pomysł!

Piękna porcelana zawsze będzie w modzie! Oto komplety idealne na co dzień, podczas wizyt gości, czy jako oryginalny prezent od serca.

Prezent od serca? Komplet filiżanek z porcelany to idealny pomysł!

Jeśli tak jak my uwielbiasz oryginalną i solidnie wykonaną porcelanę, zapraszamy na nasz przegląd pięknych filiżanek ze sklepu internetowego Dekoria.pl. Modele, które udało nam się znaleźć, są nie tylko eleganckie, ale również dostępne w bardzo praktycznych zestawach. Przy zakupie porcelany najlepiej postawić właśnie na komplet - wtedy mamy pewność, że produkty świetnie ze sobą współgrają, a nasz portfel również na tym skorzysta. Na początek przedstawiamy efektowny komplet czterech filiżanek w zestawie ze złotym stelażem. Sprawdzi się jako praktyczny sposób na przechowywanie, a dodatkowo pięknie się prezentuje.

filiżankifiliżanki fot. dekoria

Komplet filiżanek - idealne na co dzień i podczas wizyt gości

Cenisz sobie serwowanie gorących napojów w efektowny sposób? My również! Dlatego w naszej kuchni nie może zabraknąć oryginalnych filiżanek. Miłośników minimalizmu ucieszą eleganckie komplety z serii Giorno o subtelnej kolorystyce. Prosty design o lekko zarysowanej linii sprawdzi się podczas chwil przy filiżance ulubionej herbaty lub aromatycznej kawy. Dodatkowo spodki wykonane z drewna tworzą piękną całość, stanowią ciekawy akcent oraz mogą posłużyć jako minitalerzyki na słodkości. Idealne na co dzień dla domowników czy podczas wizyt gości!

filiżankifiliżanki fot. dekoria

Zestawy filiżanek jako elegancki prezent

Na koniec naszego przeglądu zostawiliśmy prawdziwą perełkę, czyli zestawy filiżanek Sottile. Umieszczone w ozdobnym pudełku, będą wspaniałym pomysłem na prezent na różne okazje. Miło też będzie wypić w nich aromatyczną kawę czy ulubioną herbatę. Ze względu na subtelną kolorystykę i strukturalną powierzchnię w delikatny wzór wspaniale zaprezentują się w każdej eleganckiej kuchni. Drewniane spodki dołączone do kompletu, wykonane są z drewna akacjowego. Nie tylko pięknie się prezentują, ale również chronią porcelanę przed uszkodzeniem, a stół przed zabrudzeniami.

filiżankifiliżanki fot. dekoria

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.