Nowoczesne aranżacje i światło, czyli lampy idące z duchem czasu

Przy aranżacji wnętrz niezwykle istotnym punktem jest wybór odpowiedniego oświetlenia. Zobacz przegląd nowoczesnych lamp, które świetnie sprawdzą się w niejednym salonie, sypialni czy kuchni.

Oświetlenie idące z duchem czasu 

Szukasz nowoczesnej lampy do salonu? A może potrzebujesz powiewu świeżości w kuchni czy sypialni? W sklepie internetowym Lumina Deco znajdziesz efektowne oświetlenie w rozsądnych cenach. Spośród szerokiej oferty, wybraliśmy kilka modeli, które niezaprzeczalnie wpasują się we współczesne aranżacje. Świetnym przykładem jest lampa wiszącą TOSSO, tworząca bajeczny efekt gry świateł. Przezroczysta szklana kula efektownie eksponuje bogate wnętrze, wypełnione symetrycznymi rzędami dużych kryształów. Połączenie surowości formy z przepychem jej zawartości wprowadzi do wnętrz stylistykę rodem z francuskich zamków i pałaców. Luksus w bardzo zachęcającej cenie!

lampylampy fot. Lumina Deco

Nowoczesne aranżacje i światło

Naszą uwagę zwróciła również seria ALACOSMO. To niezwykle oryginalna kolekcja, w której elegancja przeplata się z szykiem. Jest w stanie przenieść nas do bajkowej krainy, w której mieniące się światło, wydobywające się z trzech kloszy, ozdobi wnętrza salonu, sypialni czy nowoczesnej jadalni. Szklane formy pomalowane od środka, posiadają charakterystyczne plamki, skąd do pomieszczenia przedostaje się magiczny blask żarówki umieszczonej w ich wnętrzu. Pomysłowość, ale i minimalizm form, zdecydowanie intrygują.

lampylampy fot. Lumina Deco

Oświetlenie - nowatorskie podejście

Lampy kule nie muszą zawsze występować w tradycyjnej i klasycznej formie. Projektanci marki udowodnili, że ten model może mieć wiele twarzy. Idealnym przykładem jest oświetlenie GALA, któremu z pewnością nie można odmówić nowatorskiego podejścia i pomysłowości w poszukiwaniu intrygujących rozwiązań. Elegancja wypływająca z zastosowanych w projekcie kolorów miesza się z nowoczesnością kształtu. Chromowany, metalowy szkielet składa się z centralnie umieszczonej dużej kuli oraz mniejszych kul na wyodrębnionych ramionach lampy. Każde z ramion zakończone jest szklanym kloszem również w kształcie kuli, co wpływa na harmonijny wygląd lampy jako całości.

lampylampy fot. Lumina Deco

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.