Zakończenie roku szkolnego tuż tuż! Oto przewodnik po upominkach dla nauczycieli i uczniów

Zakończenie roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami. To wyjątkowy moment - dla uczniów, nauczycielki, jak i również rodziców. Nie zapomnij o pożegnalnych upominkach!

Przewodnik po upominkach: dyplomy

Końcówka czerwca to wyjątkowy moment dla uczniów, nauczycieli, jak i również rodziców, albowiem oznacza to zakończenie roku szkolnego. Niezależnie na jakim etapie edukacji jest teraz twój maluch, zasługuję on na pomysłowy upominek! Taki prezent sprawi dziecku ogrom radości i pokaże mu, że jego nauka została doceniona. Jeśli nie masz pomysłu co podarować, Empik Foto przychodzi z pomocą! Nasz przegląd zaczniemy od spersonalizowanych dyplomów, które na pewną wywołają uśmiech na twarzy każdego ucznia. Taki prezent może świetnie posłużyć jako dekoracja ścienna w pokoju, np. powieszony w ramce nad biurkiem.

dyplomdyplom fot. empik foto

Przewodnik po upominkach: kronika szkolna

Kronika szkolna to wspaniała pamiątka na zakończenie roku! Sprawdzi się jako prezent dla całej klasy jak i dla nauczyciela. Niech wszystkie najważniejsze wspomnienia ze szkolnej ławki zostaną w jednym miejscu, a sięgnąć będzie można do nich, kiedy tylko zechcecie. Zbierz wszystkie zdjęcia i ułóż z nich wzruszającą fotoopowieść. Empik Foto stworzył prosty szablon, który zawiera wszystko to, co mieści się w definicji słowa „szkoła". Taka pamiątka będzie naprawdę wyjątkowa! 

kronikakronika fot. empik foto

Przewodnik po upominkach dla nauczycieli

Zakończenie roku szkolnego to również moment, w którym nauczyciele żegnają się ze swoimi uczniami na okres wakacyjny, bądź na zawsze. Jest to dzień, kiedy chcemy podziękować im za ich ciężką pracę. W Empik Foto znajdziemy również oryginalne i urocze upominki, stworzone właśnie z myślą o nauczycielach. Spersonalizowany kubek, filiżanka, podziękowania w formie albumu czy plakatu będą świetnym pomysłem!

prezentyprezenty fot. empikfoto

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.