Legendarne scyzoryki marki Victorinox. Bądź gotowy na każdą przygodę

Wszystko zaczęło się od szwajcarskiego noża dla oficerów. Teraz, po przeszło stu latach, szwajcarski nóż oficerski wciąż jest synonimem eleganckiej funkcjonalności.

Legendarne scyzoryki marki Victorinox

Szwajcarska marka Victorinox od ponad 140 lat z precyzją i dbałością wytwarza narzędzia, na których możesz całkowicie polegać. Misją marki, wiernej swojemu dziedzictwu, jest najlepsze przygotowanie Cię na codzienne wyzwania. Jej kultowy szwajcarski scyzoryk stał się ikoną designu na całym świecie za sprawą swojej niezwykłej funkcjonalności mieszczącej się w kompaktowej formie. Został okrzyknięty przez brytyjski magazyn Wallpaper jedną z „najbardziej znaczących ikon światowego designu" za sprawą harmonijnego połączenia prostoty i wszechstronności, która mieści się w kieszeni. Obecnie Victorinox to firma o globalnym zasięgu, mająca w ofercie produkty reprezentujące pięć kategorii: szwajcarskie scyzoryki, noże domowe i profesjonalne, zegarki, torby i akcesoria podróżne oraz perfumy. 

Scyzoryk VICTORINOXScyzoryk VICTORINOX fot. media expert

Bądź gotowy na każdą przygodę

W ofercie sklepu Media Expert znajdziesz szeroki wybór najlepszych produktów marki. Swoją przygodę ze scyzorykami Victorinox możesz zacząć od klasycznego modelu. To jeden z tych niezbędników, które zawsze chce się mieć przy sobie. Jest też na tyle funkcjonalny, że sprawdzi się podczas każdej przygody. Jego solidna konstrukcja gwarantuje, że będzie to zakup na całe życie. Nas zdecydowanie zachwycił rownież model Handyman, stanowiący kontynuację legendy. To najlepszy sprzymierzeniec każdej „złotej rączki"! Jego 24 funkcje są zawsze gotowe do akcji, a wśród nich m.in. duże/małe ostrze, otwieracz do puszek, pęseta, korkociąg, nożyczki, pilnik do paznokci, pilnik do metalu i kombinerki.

Scyzoryk VICTORINOXScyzoryk VICTORINOX fot. media expert

Kultowe noże Victorinox

Oprócz scyzoryków Victorinox, Media Expert może pochwalić się również innymi kultowymi produktami marki. Mowa tutaj m.in. o nożach najwyższej jakości. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, aby sprostać każdemu kuchennemu wyzwaniu. Dzięki ergonomicznej rękojeści i odpowiedniemu wyważeniu, gotowanie stanie się czystą przyjemnością, a solidne ostrza, umożliwią krojenie bardzo cienkich i idealnie równych plasterków. Każdego rodzaju mięso, owoce i warzywa wszelkich rozmiarów i kształtów - nieważne, co chcesz pokroić, noże Victorinox to gwarancja wygody i precyzji działania.

Scyzoryk VICTORINOXScyzoryk VICTORINOX fot. media expert

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.