Niech każdy wieczór w ogrodzie stanie się wyjątkowy! Wszystko za sprawą nowoczesnego paleniska

Zapewni ciepło w chłodne wieczory i doda niezapomnianej atmosfery każdemu spotkaniu na świeżym powietrzu - poznaj nowoczesne paleniska ogrodowe!

Okrągłe palenisko ogrodowe na nóżkach - Luminos

Przedstawiamy Luminos - okrągłe palenisko, które jest nie tylko funkcjonalnym dodatkiem do ogrodu lub patio, ale także prawdziwym dziełem sztuki. Wykonane z solidnej stali w matowym czarnym kolorze, Luminos marki Elior stanie się centrum uwagi każdej przestrzeni zewnętrznej. Z uderzającym, rzeźbionym wzorem na pokrywie i czterema wysokimi, stabilnymi nóżkami, Luminos jest równie wytrzymałe, jak piękne. Gwarantuje długowieczność i odporność na zmienne warunki atmosferyczne.

paleniskopalenisko fot. edinos

Stalowe palenisko ogrodowe na nóżkach - Jazo

Wkrocz w świat nowoczesności i elegancji z paleniskiem Jazo marki Elior. Zaprojektowany z myślą o wielbicielach oryginalnych rozwiązań, Jazo nie tylko wprowadzi do Twojego ogrodu klimatyczny blask, ale także doda przestrzeni nowoczesnego, wyrafinowanego charakteru. Odkryj, jak chłodne wieczory zamieniają się w ciepłe, pełne magii chwile.

paleniskopalenisko fot. edinos

Okrągłe czarne palenisko ogrodowe - Lifes

Każdy wieczór w Twoim ogrodzie może stać się wyjątkowy! Przedstawiamy kolejny warty uwagi model - palenisko ogrodowe Lifes marki Elior. To idealne rozwiązanie, które pozwoli Ci cieszyć się urokiem ogniska, również w chłodniejsze wieczory. Nowoczesny, okrągły kształt i stalowa konstrukcja nadają mu elegancji, co sprawia, że staje się ono atrakcyjnym elementem dekoracyjnym ogrodu lub tarasu. Palenisko Lifes to idealne miejsce do spotkań towarzyskich i tworzenia niezapomnianych wspomnień z rodziną i przyjaciółmi.

paleniskopalenisko fot. edinos

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.