Drobne akcesoria, a robią robotę! Te wieszaki świetnie zorganizują przestrzeń w łazience i nie tylko

W codziennym życiu bardzo ważne jest utrzymanie porządku w naszych domach. Dlatego warto zwrócić uwagę na drobne akcesoria, które potrafią zdziałać cuda w kwestii organizacji przestrzeni. Wieszaki - proste, ale niezwykle funkcjonalne elementy wyposażenia, które mogą całkowicie odmienić wygląd i funkcjonalność naszej łazienki, a także innych pomieszczeń w domu.

Wieszaki w stylu loftowym do łazienki i nie tylko 

Drobne akcesoria, takie jak wieszaki, mogą znacząco poprawić funkcjonalność i wygląd naszych wnętrz. Dzięki nim codzienne czynności stają się prostsze, a przestrzeń wokół nas – bardziej uporządkowana i estetyczna. Inwestując w funkcjonalne, dobrej jakości, estetyczne wieszaki, inwestujemy w komfort i wygodę codziennego życia. Niezależnie od tego, czy potrzebujemy dodatkowej przestrzeni w łazience, kuchni, przedpokoju czy biurze, wieszaki są uniwersalnym rozwiązaniem, które sprawdzi się w każdej sytuacji.

Poniższy wieszak w loftowym stylu to idealne rozwiązanie do każdego pomieszczenia. Doskonale spełni klasyczną funkcję wieszaka do przedpokoju na ubrania, kurtki, klucze czy wieszaka łazienkowego na ręczniki. Model to ciekawa kombinacja geometrycznych wzorów, która dzięki swojej uniwersalnej stylistyce będzie pasowała do każdego wnętrza - do stylu loftowego, industrialnego, klasycznego i nowoczesnego.

Wieszaki w stylu lofotowymWieszaki w stylu lofotowym fot. Ehokery

Wieszaki i uchwyty do łazienki

Łazienka to miejsce, które wymaga starannej organizacji przestrzeni. Wilgoć, mały metraż i mnogość akcesoriów sprawiają, że łatwo o chaos. Tutaj z pomocą przychodzą różnego rodzaju wieszaki. Poniższe modele są praktyczne i bardzo estetyczne, doskonale sprawdzą się w każdym pomieszczeniu np. w łazience, przedpokoju lub kuchni. 

Idąc z duchem czasu, warto wyposażyć swoją łazienkę w nowoczesny uchwyt na papier toaletowy z dodatkową funkcją. Praktyczna półka na telefon czy inne drobne akcesoria pozwala na wygodne korzystanie z przestrzeni, nawet podczas korzystania z toalety.

Wieszaki, stojaki i uchwyty do łazienkiWieszaki, stojaki i uchwyty do łazienki fot. Ehokery

Nowoczesne wieszaki z drewna bambusowego

Poniższa seria wieszaków została wykonana z aluminium malowanego proszkowo i lakierowanego drewna bambusowego. Połączenie naturalnego bambusa i czarnego koloru sprawia, że model doskonale sprawdzi się w każdej łazience - nowoczesnej i tej klasycznej. Te stylowe wieszaki będą idealne jako: 

  • haczyki kuchenne na akcesoria, ścierki,
  • haczyki łazienkowe na ręczniki, myjki,
  • haczyki ścienne do przedpokoju,
  • haczyki na drzwiach.

Nowoczesne wieszaki z drewnaNowoczesne wieszaki z drewna fot. Ehokery

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.