Akcesoria na balkon, które zapewnią nam prywatność

Jak stworzyć na zewnątrz zaciszny kącik? Czasami wystarczą proste pomysły, by balkon stał się przytulnym gniazdkiem!

Osłony balkonowe

Jeśli posiadamy balkon i chcemy stworzyć na nim nie tylko ładny, ale i zaciszny zakątek, warto rozważyć zamocowanie osłony. Nie tylko zapewnia ona prywatność, ale chroni przed słońcem, wiatrem czy deszczem. Zwiększa też bezpieczeństwo dzieci. Świetnie chroni też rośliny przed nadmiernym słońcem i wiatrem.

Poniższe osłony ogrodowe stworzą przyjemny cień, zapewnią prywatność, osłaniając przed ciekawskimi spojrzeniami sąsiadów. Z nimi stworzysz wyjątkową atmosferę intymności podczas relaksu na świeżym powietrzu. Specjalna konstrukcja tkaniny umożliwia swobodny przepływ wiatru, zachowując przy tym cień. Aluminiowe oczka i linka zapewniają proste i stabilne przymocowanie do balustrady. Te modele nadają się zarówno do balkonów, tarasów jak i ogrodów.

Osłony balkonoweOsłony balkonowe fot. Shutterstock/ Edinos

Markizy balkonowe

Chcesz się cieszyć urokami swojego ogrodu, tarasu czy balkonu bez względu na kaprysy pogody? Mamy dla ciebie świetne rozwiązanie! Czy to słońce, wiatr czy chwilowy deszcz –  markiza ochroni cię od niekorzystnych warunków atmosferycznych. To nie tylko osłona, to także zacienienie, które daje ci przestrzeń na odpoczynek i zabawę bez względu na panujące warunki atmosferyczne.

Oto powody, dla których warto zamontować markizę na swoim balkonie czy tarasie: 

  • Doskonale chroni przed palącym słońcem, deszczem i wiatrem, tworząc przyjemną przestrzeń na świeżym powietrzu w różnych warunkach atmosferycznych.
  • Minimalistyczny design markizy doskonale komponuje się z otoczeniem, dodając elegancji i charakteru twojemu ogrodowi, tarasowi czy balkonowi.
  • Dzięki mechanizmowi zwijania i rozwijania z wygodną korbką, markizę możesz szybko i sprawnie dostosować do swoich potrzeb.
  • Może służyć jako ochrona okna, tarasu, balkonu czy innych przestrzeni, dostosowując się do różnych zastosowań.
  • Zadaszenie z poliestru można łatwo zdjąć i wyprać, co ułatwia utrzymanie markizy w czystości i doskonałym stanie.
  • Regulowana wysokość i kąt ustawienia pozwalają dostosować markizę do aktualnych potrzeb i warunków.

Markizy ogrodoweMarkizy ogrodowe fot. Shutterstock

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.