Gotowanie bez tłuszczu jeszcze nie było takie proste! W tej frytkownicy przyrządzisz wszystko jak lubisz

Frytkownice beztłuszczowe to prawdziwa rewolucja w gotowaniu! Teraz swoje ulubione potrawy możesz przyrządzać szybciej, a przede wszystkim zdrowiej. Urządzenia nie zajmą dużo miejsca w kuchni i są banalnie proste w obsłudze. Sprawdź nasze propozycje, które uważamy za warte uwagi!

Frytkownice: urządzenia, bez których się nie obejdziesz

Co tak naprawdę sprawia, że frytkownice beztłuszczowe cieszą się tak ogromną popularnością? Między innymi to, że wykorzystują technologię szybkiego obiegu gorącego powietrza, aby gotować jedzenie. Dzięki temu potrawy są równomiernie smażone bez konieczności zanurzania ich w oleju. Proces ten sprawia, że jedzenie jest chrupiące na zewnątrz i soczyste w środku, podobnie jak w przypadku tradycyjnego smażenia, ale z mniejszą ilością kalorii i tłuszczu. To się nazywa zdrowe rozwiązanie!

Frytkownice: przy wyborze zwróć uwagę na parametry

Frytkownice dostępne są w naprawdę różnych wariantach, warto więc wiedzieć na co zwracać uwagę przy wyborze sprzętu, z którego masz korzystać na co dzień. W zależności od potrzeb, dostępne są frytkownice o różnej pojemności - od małych modeli idealnych dla singli, po większe, odpowiednie dla rodzin. Poza tym, warto wybierać modele o mocy co najmniej 1500 W - im wyższa moc tym krótszy czas gotowania. Warto również zwrócić uwagę na to, czy części frytkownicy są łatwe do demontażu i czy można je myć w zmywarce. Nasze propozycje mają wszystkie te funkcje!

Frytkownice: sprzęt, który ma wiele plusów

Nadal zastanawiasz się nad plusami frytkownic beztłuszczowych? Nie ma nad czym myśleć! Po pierwsze, potrawy są mniej kaloryczne i zdrowsze, a to wszystko dzięki użyciu minimalnej ilości tłuszczu. Po drugie, frytkownice mogą być używane do smażenia, pieczenia, grillowania i gotowania na parze. Wiele modeli jest też wyposażonych w intuicyjne panele sterowania i programy automatyczne, co sprowadza się do banalnej obsługi. Sprawdź nasze propozycje!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.