Z tymi parownicami oszczędzisz czas i zadbasz o ubrania lepiej niż z niejednym żelazkiem!

Nie lubisz spędzać długich godzin na prasowaniu ubrań? Mamy dla ciebie świetne rozwiązanie! Oto skuteczne i poręczne parownice do ubrań, które wyręczą cię w prasowaniu zarówno delikatnych tkanin, jak i grubych i ciężkich materiałów - w domu i w podróży. Nie musisz już tracić czasu, stojąc długie godziny przy desce do prasowania.

Parownice do ubrań - wygoda i przenośny format

Czasami śpieszymy się do pracy i nie mamy czasu rozkładać deski do prasowania, żelazka i prasować zagniecenia na sukience czy koszuli. Na szczęście możemy liczyć na inne urządzenie, które zapewni nam szybkie i skuteczne prasowanie ubrań. Jest niewielkich rozmiarów i możemy zabierać je ze sobą na różne wyjazdy. Parownica do ubrań, bo o niej mowa, znacznie ułatwi nam codzienne funkcjonowanie.

W sklepie Media Markt niesłabnącą popularnością cieszą się parownice do ubrań Philips. Chętnie kupowane są także modele Tefal, MPM, Beko. Oto kilka z wielu pozytywnych opinii o poniższym modelu Philips:

Duża moc pary, szybko rozprostowuje zagniecenia na marynarce, usuwa brzydkie zapachy.
Polecam. Nie miałam wcześniej produktu, który potrafiłby tyle rzeczy zrobić. Prasowanie ubrań na desce i w pionie, odświeżanie ubrań, dezynfekcja. Wspaniałe urządzenie, jestem zadowolona z parownicy Philips.

Parownice PhilipsParownice Philips fot. Media Markt

 

Parownica do ubrań - urządzenie przydatne w każdym domu 

Parownica do ubrań jest urządzeniem, które niezwykle przydaje się w domu. Zazwyczaj parownice są niewielkich rozmiarów - jak klasyczne żelazko. Działanie urządzenia bazuje na gorącej parze wodnej, która wygładza pomarszczoną tkaninę, bez używania deski do prasowania. Urządzenia te bardzo dobrze leżą w dłoni, a ich długa rączka zapewnia komfort i bezpieczeństwo podczas emitowania pary. Często parownice w komplecie zawierają dodatkowe elementy, takie jak szczotka, nakładka do usuwania zanieczyszczeń czy zmechaceń. Parownica świetnie sprawdzi się nie tylko w przypadku ubrań, nadaje się też do innych materiałów takich jak obrus, zasłony czy firanki. Idealna jest również w przypadku, kiedy chcemy rozprawić się z roztoczami i bakteriami w pościeli. Para wodna o wysokiej temperaturze pomoże w pozbyciu się niechcianych lokatorów. Gorąca para ma właściwości antybakteryjne, dlatego skutecznie usuwa brzydkie zapachy. To ważne w przypadku marynarek, spodni garniturowych lub zwiewnych tkanin, które nie nadają się do tradycyjnego prasowania.

Parownice do ubrań TefalParownice do ubrań Tefal fot. Media Markt

Parownice do ubrań - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Parownice do ubrań, zwane potocznie także steamerami, mają kilka cech, które mogą zaważyć na wygodzie i skuteczności produktu.

  • Moc - im większa moc urządzenia, tym szybciej będzie się ono nagrzewać i szybciej osiągnie gotowość do pracy. Parownice o większej mocy mogą także pracować dłużej bez zbędnego przeciążenia.
  • Siła wytwarzania pary - oznacza ilość gramów pary wodnej, jaką urządzenie jest w stanie wygenerować podczas minuty działania. Im większa siła, tym lepiej.
  • Czas nagrzewania - to poniekąd wypadkowa mocy oraz innych parametrów urządzenia. W porannej krzątaninie doceniamy zazwyczaj urządzenia, które są gotowe do działania od ręki. 

Parownice do ubrańParownice do ubrań fot. Media Markt

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.