Przygotuj się na falę upałów - bez klimatyzatora lub wentylatora ani rusz

Wentylatory i klimatyzatory to niezbędne urządzenia na upalne dni - zapewnią Ci przyjemne uczucie chłodu i ulgę od wysokich temperatur przez całe lato!

Przygotuj się na falę upałów: wentylatory

Nikt nie lubi, kiedy z powodu upału na zewnątrz, nasze funkcjonowanie w domu jest utrudnione. Zmęczenie przy niewielkim wysiłku, problemy z koncentracją, poczucie senności - wszystko to zaczyna nam doskwierać, kiedy temperatura szybuje w górę. Na szczęście możemy temu zapobiec wyposażając się w praktyczny klimatyzator lub wentylator. Świetne modele znajdziesz na Mediamarkt.pl. Pośród niedrogich, a skutecznych produktów znalazł się Ravanson WT-1040S. To wyjątkowo funkcjonalne urządzenie, które dzięki solidnej konstrukcji, zapewnia nie tylko skuteczną wentylację, ale także bezpieczne użytkowanie. Jest cichy w działaniu, co sprawia, że idealnie nadaje się do użytku w sypialniach czy biurach. Dodatkowo, jego elegancki design i kompaktowe wymiary sprawiają, że doskonale komponuje się z każdym wnętrzem.

wentylatorwentylator fot. mediamarkt.pl

Przygotuj się na falę upałów: klimatyzatory

Wśród klimatyzatorów mamy dla Was prawdziwą perełkę. Przenośny model Honeywell HB14CESVWW w stylowej, białej obudowie, to niezwykle wydajne urządzenie. Charakteryzuje się cichą pracą i wbudowanym Wi-Fi. Dzięki nowoczesnemu układowi, klimatyzator generuje imponującą moc chłodniczą, umożliwiając szybkie i skuteczne obniżenie temperatury w pomieszczeniu. Posiada 3 tryby pracy: chłodzenie, osuszanie i wentylacja. Ostatnia funkcja znacząco poprawia przepływ powietrza w całym pomieszczeniu. Sterowanie urządzeniem możliwe jest za pomocą dotykowych przycisków Soft Touch, specjalnej aplikacji, a co ciekawe, nawet za pomocą głosu!

klimatyzatorklimatyzator fot. mediamarkt.pl

Przygotuj się na falę upałów: wentylatory kolumnowe

Przy wyborze idealnego wentylatora, warto zwrócić uwagę również na modele kolumnowe o nieco innym, bardziej eleganckim designie. Takim produktem jest np. ZELMER ZTW1500M. To nowoczesne urządzenie, które zapewni szybką i skuteczną cyrkulację powietrza w pomieszczeniu. Posiada klasyczny design, który komponuje się z każdym wnętrzem. Wbudowany timer umożliwia zaprogramowanie czasu pracy urządzenia, a ponadto jest cichy w działaniu, co pozwala na korzystanie z niego nawet w nocy, bez zakłócania spokoju i odpoczynku. Jak dla nas ideał!

wentylator zelmerwentylator zelmer fot. mediamarkt.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.