Sprytne sprzęty kuchenne w doskonałych cenach

Postanowiliśmy poszukać sprzętów kuchennych, które znacznie ułatwią przygotowywanie posiłków każdego dnia. Z ich pomocą gotowanie stanie się duże prostsze i przyjemniejsze. Mamy prawdziwe HITY w supercenach!

Sprytne sprzęty kuchenne w doskonałych cenach: piece do pizzy

Pizza jest uwielbiana niemal przez wszystkich  i dobra na każdą okazję. Piecyk do pizzy powstał właśnie dla jej miłośników. W kilka minut można upiec pyszną pizzę, taką jak we włoskiej pizzerii! Z wyglądu maszyna do pizzy przypomina duży toster lub opiekacz. Działanie jest proste, na kamienny blat kładziemy wcześniej przygotowaną pizzę, zamykamy pokrywę. Umieszczonymi na górnej pokrywie pokrętłami ustawiamy temperaturę i czas pieczenia. Umieszczona w górnej pokrywie grzałka rozgrzewa się do ok. 400 stopni i po 5 minutach - już możemy rozkoszować się pyszną, chrupiąca pizzą. Z reguły domowy piec do pizzy pozwala na upieczenie dania o średnicy ok. 30 cm. Dostępne są też modele z dwoma grzałkami.

Piece do pizzyPiece do pizzy fot. Media Expert

Sprytne sprzęty kuchenne w doskonałych cenach: frytkownice beztłuszczowe

Do niedawna prym wiodły tradycyjne frytkownice olejowe, jednakże obecnie ogromną popularnością cieszą się frytkownice beztłuszczowe, w których można przygotować zdrowe potrawy. Frytkownica beztłuszczowa pozwala przygotować frytki i wiele innych przysmaków nawet bez grama tłuszczu, za to zachowując pełnię smaku. Urządzenie działa na gorące powietrze, ponieważ to właśnie dzięki niemu potrawy stają się przypieczone i chrupiące. Sprawdź modele, które cieszą się dużą popularnością!

Frytkownice beztłuszczoweFrytkownice beztłuszczowe fot. Media Expert

Sprytne sprzęty kuchenne w doskonałych cenach: maszynki do lodów

Z czym kojarzy ci się słoneczne i upalne lato? Nic dziwnego, że z lodami! Urządzenie do lodów pozwoli zrobić zdrowe słodkości, oparte na naturalnych składnikach, bez chemicznych dodatków, niezdrowego syropu glukozowego oraz sztucznych barwników i aromatów. Większość urządzeń do lodów, poza klasycznymi lodami na bazie mleka, ma możliwość robienia także wspaniałych owocowych sorbetów czy wykwintnych mrożonych jogurtów.

Maszynki do lodówMaszynki do lodów fot. Media Expert

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.