Poczuj się jak na wakacjach we Włoszech! Niech w twojej kuchni zagości kawiarka

Niech włoskie wakacje trwają przez cały rok - przynamniej w twojej kuchni!

Espresso jak z włoskich wakacji

Jednym z najmilszych wspomnień z włoskich wakacji jest idealne espresso podawane w każdej kawiarni. Wcale nie musisz już za nim tęsknic i czekać do kolejnych wakacji, teraz możesz je mieć w swojej kuchni. Tajemnicą idealnej włoskiej kawy jest porządna kawiarka. W ofercie Media Expert udało nam się znaleźć świetne, oryginalne modele od najlepszych producentów.

kawiarkakawiarka fot. media expert

Kawiarka Bialetti - włoska ikona

Marka Bialetti to już ikona, a także lider wśród producentów kawiarek na świecie. Moka Express to ich najbardziej klasyczny model - to właśnie ta kawiarka w latach trzydziestych XX wieku rozsławiła włoską firmę. Do dziś jest to najpopularniejszy model moki na świecie, o czym świadczy już ponad 200 milionów wyprodukowanych egzemplarzy. Minimalistyczny design i najwyższa funkcjonalność przekonały do siebie największych kawowych smakoszy!

bialettibialetti fot. media expert

Najlepsze espresso w mieście

Niech najlepsze espresso w mieście zagości w twojej kuchni! Modeli kawiarek dostępnych na Media Expert jest mnóstwo - każdy więc znajdzie coś dla siebie. Naszą uwagę przyciągnął również produkt włoskiej marki Ariete. To doskonałe urządzenie, które pozwoli nam zaoszczędzić miejsce w kuchni czy biurze, a jednocześnie będziemy mogli cieszyć się codziennie innym gorącym napojem czy kawą. Składa się z elektrycznej kawiarki ciśnieniowej oraz z dzbanka do gotowania wody. Dzięki niemu możesz zaparzyć aromatyczną czarną kawę, spieniać mleko na ciepło i na zimno oraz gotować wodę do parzenia herbaty.

kawiarkakawiarka fot. shutterstock, fot. media expert

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.