Drukarki przenośne do zdjęć to HIT!

Obecnie wiele z nas przechowuje ulubione chwile na smartfonach i komputerach. Ale co z nostalgią za tradycyjnymi zdjęciami? Małe drukarki przenośne do zdjęć dają możliwość przekształcenia swoich cyfrowych wspomnień w rzeczywiste fotografie i to momentalnie!

Te kompaktowe drukarki przenośne do zdjęć to fantastyczne urządzenia dla miłośników fotografii, którzy chcą natychmiast przekształcić swoje cyfrowe ujęcia w trwałe pamiątki. Pozwalają w prosty sposób wydrukować ulubione fotografie i inne dokumenty niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. 

Drukarki fotograficzne CanonDrukarki fotograficzne Canon fot. Media Markt

Drukarki przenośne od Canon

Niewielka drukarka fotograficzna Canon Selphy pozwala tworzyć piękne, świetnej jakości kolorowe odbitki, które przetrwają lata. Bezpośrednie drukowanie z wielu różnych urządzeń jest szybkie i proste, dzięki bezprzewodowej obsłudze za pomocą smartfona z aplikacją czy komputera. Jej pozostałe zalety? Wysokiej jakości wydruki, drukowanie w ciągu kilkudziesięciu sekund, drukowanie przez Wi-Fi.

Ten model jest bardzo poręczny i błyskawicznie drukuje!

Canon Selphy Square to mała, przenośna drukarka do wydruku zdjęć z urządzeń mobilnych. Zachowaj swoje wspomnienia w postaci wysokiej jakości barwnych i szczegółowych wydruków. Możesz je umieścić w albumach, na tablicach lub w dowolnym innym miejscu. Dzięki łączności Wi-Fi z drukarki możesz korzystać w dowolnym miejscu! Umożliwia ona błyskawiczne tworzenie atrakcyjnych zdjęć uwieczniających wyjątkowe wspomnienia. Bezpłatna aplikacja umożliwia dodawanie do zdjęć twórczych dodatków, takich jak stemple, filtry, ramki, tekst, nakładki i układy. 

Canon SelphyCanon Selphy fot. Media Markt

Oto zalety, jakie dają drukarki do fotografii natychmiastowej

  • Wygodny rozmiar. Drukarki przenośne do zdjęć są niewielkie i lekkie, dzięki czemu łatwo możesz je zabierać w podróż lub na imprezy. To doskonałe rozwiązanie, aby podzielić się wspomnieniami ze znajomymi i rodziną.
  •  Łatwość użycia. Obsługa tych urządzeń jest bardzo prosta. Wystarczy podłączyć smartfon lub aparat do drukarki za pomocą WIFI, wybrać zdjęcie i przycisnąć kilka przycisków, aby otrzymać wydruk.
  • Wysoka jakość. Drukarki przenośne oferują imponującą jakość wydruków.
  • Kreatywność. Niektóre modele pozwalają na dodawanie efektów specjalnych, ramki czy naklejki do zdjęć, co umożliwia personalizację i dodanie wyjątkowego charakteru każdej fotografii.
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.