Nowa kolekcja Sinsay oferuje szeroki wybór kubków i misek, które zachwycają różnorodnością wzorów i kolorów. W asortymencie znajdują się zarówno klasyczne, jednokolorowe kubki, jak i te ozdobione wiosennymi motywami, takimi jak kwiaty czy liście. Miski dostępne są w różnych rozmiarach i kształtach, idealne zarówno na poranne płatki, jak i wieczorną zupę. Wykonane z wysokiej jakości ceramiki, są nie tylko estetyczne, ale i trwałe. Większość można myć w zmywarce! Sprawdź nasze propozycje.
Dla tych, którzy chcą odświeżyć wygląd swojego salonu czy sypialni, Sinsay przygotował świetne propozycje poduszek i koców w pastelowych barwach. Miękkie poduszki z delikatnymi wzorami kwiatowymi doskonale komponują się z kocami w identycznych printach, tworząc przytulną atmosferę. Materiały użyte do ich produkcji są przyjemne w dotyku i łatwe w pielęgnacji, co czyni je praktycznym dodatkiem do każdego wnętrza.? Bez problemu możesz je prać w pralce! Jest z czego wybierać.
W kolekcji "Happy Spring" nie zabrakło również innych akcesoriów, takich jak dekoracyjne patery, plakaty czy wiklinowe kosze. Dzięki nim możesz w prosty sposób dodać wnętrzu wiosennej lekkości i świeżości. Wszystko utrzymane jest w stonowanej, pastelowej kolorystyce. Z łatwością wpiszesz je w już istniejącą aranżację wnętrz. Nam szczególnie spodobała się różowa patera, która sama w sobie jest świetną dekoracją.