jaka pompa do basenu

 • Jaką pompę do basenu wybrać? Polecamy 4 cechy produktów

  Jaką pompę do basenu wybrać? Polecamy 4 cechy produktów

  Jaka pompa do basenu będzie odpowiednia do sezonowego użytku? Oczywiste jest, że wiele zależy od wydajności, ale nie jest to jedyna cecha, na którą powinno się zwracać uwagę. Istotne są też koszty jej użytkowania lub rodzaj filtrowania, które ma za zadanie oczyszczać wodę. O czym pamiętać, gdy zależy nam na zakupie dobrej klasy wyposażenia basenu? Podpowiadamy.

 • Jak podłączyć pompę do basenu?

  Jak podłączyć pompę do basenu?

  Basen ogrodowy to świetna rozrywka i sposób na relaks. Każdemu z posiadaczy przydomowego basenu ogrodowego, marzy się, aby woda w nim była przejrzysta i świeża. Możemy osiągnąć taki efekt, bez potrzeby jej wymieniania co kilka dni, dzięki zastosowaniu pompy filtrującej i odpowiedniego filtra czystości. Czym zatem jest pompa filtrująca do basenów, jakie są jej rodzaje, jaką powinniśmy zastosować w przypadku naszego basenu oraz co zawiera zestaw?

 • Jaka pompa do basenu?

  Jaka pompa do basenu?

  Baseny ogrodowe to w ciągu ostatnich sezonów coraz popularniejsza rozrywka. Zwłaszcza w ciągu ostatniego lata, gdy pandemia korona-wirusa nie pozwoliła na swobodne podróżowanie, na zakup własnego basenu ogrodowego zdecydowało się coraz więcej osób. Aby jednak woda w basenie pozostawała zawsze czysta i higieniczna, należy o nią odpowiednio zadbać. Jedną z podstawowych metod oczyszczania wody jest zainstalowanie pompy. Sprawdźmy, jaką pompę należy wybrać, aby jak najlepiej zadbać o czystość wody.

Więcej o:

jaka pompa do basenu

 • Jaką pompę do basenu wybrać? Polecamy 4 cechy produktów

  nie zostanie wtedy oczyszczona w ciągu doby, co może sprzyjać rozwojowi szkodliwych organizmów. Warto też zauważyć w tym miejscu, że istotna jest także średnica, którą dobiera się do otworu w basenie. Jaka pompa do basenu? Moc urządzenia W przypadku basenów ogrodowych bardzo ważna jest też jej moc

 • Jaka pompa do basenu?

  szczególnie, jeśli chcemy dodatkowo wyczyścić basen - wtedy podłączamy np. odkurzacz basenowy lub skimmer. Przydatne będzie również podłączenie pompy do grzałki, dzięki temu woda w basenie będzie stale ciepła. Jaką pompę do basenu wybrać? Gdy przejrzeliśmy już wszystkie najważniejsze cechy, czas na wybór