kompostownik

 • Kompostownik w domu - czy warto?

  Kompostownik w domu - czy warto?

  Kompostownik w domu? Pierwsza myśl to nieprzyjemny zapach i przekonanie, że się on nie przyda, będzie przeszkadzał domownikom, ale i sąsiadom. Nic bardziej mylnego! Wystarczy przestrzegać kilku zasad, a na pewno przekonasz się do posiadania kompostownika we własnym mieszkaniu, ogrodzie lub na balkonie.

 • Kompostownik w twoim mieszkaniu. Bądź eko na co dzień!

  Kompostownik w twoim mieszkaniu. Bądź eko na co dzień!

  Chcesz żyć w zgodzie ze środowiskiem, ale nie wiesz, od czego zacząć? Kompostownik to pierwszy krok do bycia bardziej "eko"! Możesz używać go nawet mieszkając w bloku. Zobacz nasze propozycje kompostowników i pojemników na obierki, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu.

 • Jak segregować śmieci w domu? Bądź bardziej eko!

  Jak segregować śmieci w domu? Bądź bardziej eko!

  Ekologiczny styl życia staje się coraz bardziej modny, a my jesteśmy z tego powodu bardzo zadowoleni! Ludzie są coraz bardziej świadomi i starają się każdego dnia dbać o naszą planetę. Jednym z ważnych elementów życia w duchu eko jest segregowanie śmieci. Zobacz nasze propozycje stylowych koszy, które ułatwią ci segregację i zobacz jak poprawnie ją wykonywać.

 • Ziemia humus - co to jest? Ceny, właściwości, zastosowanie

  Ziemia humus - co to jest? Ceny, właściwości, zastosowanie

  Ziemia humus to inaczej próchnica, to organiczne, głównie roślinne, bezpostaciowe szczątki w różnym stadium rozkładu, nagromadzone w glebie albo na jej powierzchni. Ta wierzchnia, próchniczna warstwa ziemi to właściwie jedyne źródło pokarmowe dla roślin. Można by nawet powiedzieć, że humus ziemia to taka ich restauracja. Albo inaczej - że jest to po prostu świetny organiczny nawóz, bez którego gleba jest praktycznie bezwartościowa.

 • Jaki wybrać kompostownik?

  Jaki wybrać kompostownik?

  Zbliża się jesień, okres gubienia liści, usuwania przekwitniętych i przemarzniętych roślin, a także przygotowania gleby na zimę. Jeśli zależy Ci na przyszłorocznych plonach, estetyce ogrodu i ekologicznej gospodarce odpadami, kompostownik to narzędzie dla Ciebie. Radzimy jak dobrać kompostownik do typu ogrodu lub działki.

Więcej o:

kompostownik