konferencja

 • Konferencja ze szkłem w tle

  Konferencja ze szkłem w tle

  Szkło architektoniczne (własności, projektowanie, montaż) oraz materiały, urządzenia i technologie wykorzystywane do wykonania konstrukcji przeszklonych to temat konferencji technicznej organizowanej przez redakcję miesięcznika ?Świat Szkła? 8 grudnia br. w Warszawie

 • Konferencja Techniczna. Przegrody przeszklone w ochronie przeciwpożarowej

  Konferencja Techniczna. Przegrody przeszklone w ochronie przeciwpożarowej

  Ładny Dom objął patronatem konferencję organizowaną przez miesięcznik Świat Szkła. Konferencja odbędzie się 24 marca 2015 roku w Warszawie.

 • Konferencja "Konstrukcje przeszklone"

  Konferencja

  Redakcja miesięcznika Świat Szkła zaprasza na Konferencję Techniczną Konstrukcje przeszklone - praktyczne wnioski z badań i ekspertyz. Konferencja odbędzie się 4 grudnia 2014 roku w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie, na ul. Kawęczyńskiej 36.

 • Konferencja Design Senza Limiti

  Konferencja Design Senza Limiti

  Już wkrótce w Poznaniu o swoich największych realizacjach oraz o roli kolorów we współczesnym projektowaniu opowie światowej sławy designer i architekt Matteo Nunziati - gość konferencji ?Design Senza Limiti. Projektowanie bez granic?.

 • Międzynarodowa konferencja: zrównoważony rozwój w budownictwie

  Międzynarodowa konferencja: zrównoważony rozwój w budownictwie

  Ekoinwestycje w Europie są już standardem. W samym Bukareszcie zielone budownictwo komercyjne stanowi 25%, w Pradze ponad 30%, a w Londynie blisko 90%. Widoczny, europejski trend trafił już do Polski, gdzie wyraźnie wzrosła wrażliwość ekologiczna Polaków oraz ich oczekiwania wobec inwestycji. Zapraszamy na konferencję promującą idee zrównoważonego rozwoju w budownictwie w dniach 8-9 listopada 2012 r. do Warszawskiego Centrum EXPO XXI.

Więcej o:

konferencja