konkurs

 • Mistrzostwa Świata STIHL TIMBERSPORTS

  Mistrzostwa Świata STIHL TIMBERSPORTS

  Zawodnicy z Antypodów ponownie najlepsi! W dniach 25-26 października 2013 roku w wypełnionej po brzegi Porsche Arena w Stuttgarcie (Niemcy) najlepsi drwale zmierzyli się w Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostwach Świata STIHL TIMBERSPORTS Series.

 • Rozstrzygnięto międzynarodowy konkurs na nowoczesne rozwiązania łazienkowe - Jump the Gap

  Rozstrzygnięto międzynarodowy konkurs na nowoczesne rozwiązania łazienkowe - Jump the Gap

  Twórcy z całego świata po raz kolejny udowodnili, że przestrzeń łazienkowa może inspirować do poszukiwań innowacyjnych rozwiązań poprawiających komfort użytkowania na co dzień. 5 edycja konkursu Jump the Gap cieszyła się dwukrotnie większą popularnością niż poprzednia, a potwierdzeniem tego są liczby: 3,444 uczestników ze 102 krajów nadesłało w sumie 518 zgłoszeń, z których wyłoniono 10 finalistów. W tym gronie znalazły się aż trzy projekty Polaków.

 • Projektowanie: młodzi zdolni

  Projektowanie: młodzi zdolni

  Jak wyłonić zdolnych projektantów wśród młodych ludzi, którzy dopiero co zaczynają swoją przygodę z tworzeniem formy? Najlepszym sposobem jest zorganizowanie konkursu właśnie dla nich.

 • "Cztery Kąty" patronują konkursowi Diament Meblarstwa

  Diament Meblarstwa to jeden z najbardziej prestiżowych branżowych konkursów w Polsce. Jego zadaniem jest wybór najlepszych mebli, akcesoriów, półfabrykatów i komponentów meblowych dostępnych na polskim rynku. Tegoroczny, ósmy konkurs po raz czwarty organizowany jest we współpracy największego portalu branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz meble.pl z wydawnictwem meble.pl - wydawcą najlepszego czasopisma branżowego "BIZNES meble.pl".

 • Drzewa z opowieścią - plebiscyt Klubu Gaja "Drzewo roku"

  Drzewa z opowieścią - plebiscyt Klubu Gaja

  Do końca czerwca internauci z całej Polski będą oddawać głosy i wybierać, które polskie drzewo zdobędzie zaszczytny tytuł Drzewa roku 2013. To już trzecia edycja konkursu Drzewo Roku, organizowanego przez Klub Gaja w ramach Święta Drzewa.

 • Konkurs DAKO! Kup okna i wygraj rodzinne wakacje

  Konkurs DAKO! Kup okna i wygraj rodzinne wakacje

  Kup dowolne okno firmy Dako, wyślij formularz zgłoszeniowy i wygraj bon na wakacje z renomowanym biurem podróży o wartości 7000 zł!

 • Międzynarodowy konkurs dla architektów New Vision of the Loft 2

  Międzynarodowy konkurs dla architektów New Vision of the Loft 2

  Jeśli jesteś architektem, jeśli masz pasję projektowania pełnych światła przestrzeni, weź udział w międzynarodowym konkursie organizowanym przez producenta okien dachowych Fakro.

 • Wygraj kuchnię o wartości 20.000 zł

  Wygraj kuchnię o wartości 20.000 zł

  Zapraszamy do udziału w super konkursie: "Kup projekt domu i wygraj kuchnię marzeń o wartości 20.000 zł". Wyślij inspirującą i oryginalną wizję kuchni, a Sponsorzy konkursu: Romiq - producent mebli oraz Blum - producent osprzętu meblowego, zrealizują specjalnie dla Zwycięzcy atrakcyjną, funkcjonalną kuchnię.

 • Rozpoczyna się pierwsza polska edycja prestiżowego konkursu dla architektów Brick Award

  Rozpoczyna się pierwsza polska edycja prestiżowego konkursu dla architektów Brick Award

  Już 31 stycznia w ramach polskiej edycji konkursu Brick Award rozpoczynają się poszukiwania kreatywnych i innowacyjnych realizacji architektonicznych, które powstały z wykorzystaniem ceramiki. Najlepsze prace zostaną wyróżnione statuetkami oraz otrzymają nominację do międzynarodowego etapu konkursu, który dzięki zainteresowaniu środowiska i poziomowi prezentowanych prac zyskał już prestiż i uznanie architektów na całym świecie.

 • Pokaż swój ogród i wygraj nagrody - foto konkurs firmy Polbruk trwa!

  Pokaż swój ogród i wygraj nagrody - foto konkurs firmy Polbruk trwa!

  Masz ciekawy, inspirujący, oryginalny lub po prostu piękny ogród? Uważasz, że wart jest tego, by zobaczyły go setki ludzi? Jeśli tak, to weź udział w konkursie organizowanym przez firmę Polbruk.

 • Wakacyjny foto konkurs - "Najlepszy w Kadrze" !

  Wakacyjny foto konkurs -

  Pod takim hasłem wystartował konkurs fotograficzny organizowany przez firmę Polbruk S.A., producenta kostki brukowej i elementów małej architektury ogrodowej. Na fotografów-amatorów czekają atrakcyjne i praktyczne nagrody. Konkursowi patronuje nasz portal.

 • Konkurs Inauguracyjny MAGNOLII

  Konkurs Inauguracyjny MAGNOLII

  MAMY DLA WAS <strong>WYJĄTKOWE NAGRODY</strong> <strong>PRZYDATNE DO PRAC W OGRODZIE<br /></strong>Wyślij kod wybranej nagrody wraz z propozycją hasła reklamowego dla magazynu ?Magnolia?  Na sms-y czekamy w dniach <strong>20.04-20.05.2012</strong>

 • Drutex organizuje konkurs fotograficzny

  Drutex organizuje konkurs fotograficzny

  Drutex, największy producent okien i drzwi w Europie organizuje od 1 lutego do 30 kwietnia 2012 r. konkurs fotograficzny. Konkurs ?Przez nasze okna zawsze dobrze wyglądasz? jest skierowany zarówno do profesjonalistów, jak również amatorów fotografii, jednocześnie posiadaczy okien i/lub drzwi firmy Drutex.

 • Jump the Gap 2011 - Polak zwyciężył!

  Jump the Gap 2011 - Polak zwyciężył!

  Międzynarodowy konkurs dla projektantów Jump the Gap, stworzony przez Roca we współpracy z Centrum Wzornictwa w Barcelonie w tym roku wygrał Michał Warykiewicz! Prezentujemy prace zwycięzcy oraz wszystkich finalistów konkursu. A Wam, który projekt podoba się najbardziej?

 • Grzybobranie - konkurs dla projektantów.

  Grzybobranie - konkurs dla projektantów.

  Fundacja Form i Kształtów zaprasza projektantów do udziału w konkursie na Obiekt Leśny organizowanym w ramach projektu Grzybobranie.

 • Trwa konkursu KOŁO na projekt łazienki

  Trwa konkursu KOŁO na projekt łazienki

  Jeszcze do 17.05.2011 r. projektanci i architekci mogą składać swoje prace konkursowe, przedstawiające wizję toalety dla ul. Piotrkowskiej w Łodzi.

Więcej o:

konkurs

 • Konkurs Ziai

  § 1 Postanowienia Ogólne 1. Niniejszy regulamin określa warunki, na jakich odbywa się konkurs "Męska strefa" (zwany dalej "Konkursem "). 2. Regulamin ("Regulamin") stanowi podstawę Konkursu oraz określa prawa i obowiązki jego uczestników. 3. Organizatorem Konkursu jest Agora Spółka Akcyjna

 • Konkurs

  Jak wziąć udział w konkursie? 1. Skomponuj jesienną stylizację (koniecznie z elementami dżinsowymi), zrób zdjęcie i zgłoś je do naszego konkursu. Dodaj krótki opis swojej kompozycji. 2. Aby zgłosić zdjęcie do konkursu, należy je dodać do swojego profilu na Groszki.pl. Jeśli jeszcze go nie masz

 • Konkurs!

  Zapraszamy do udziału w konkursie na najlepszą dżinsową stylizację tej wiosny! Co trzeba zrobić? 1. Wymyślić fajną stylizację z jakimś dżinsowym elementem. 2. Sfotografować się w niej (albo kogoś kto zechce Wam pomóc wziąć udział w konkursie) 3. Zalogować się w serwisie Groszki.pl 4. Dodać w

 • Konkurs Lirene

  O konkursie przeczytasz tutaj: Konkurs Lirene § 1 Organizatorem konkursu pod nazwą "Konkurs Lirene" ("Konkurs") jest Agora SA, z siedzibą w Warszawie przy ul. Czerskiej 8/10 ("Agora"). § 2 1. Konkurs przeprowadzony zostanie na stronach serwisu internetowego Groszki.pl, URL: www.groszki.pl 2. W

 • Regulamin konkursu

  § 1. Postanowienia ogólne. 1. Organizatorem w konkursie o nazwie "Stylizacja kwiatowa z okularami" zwanym dalej "Konkursem" jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Czerska 8/10, 00-732 Warszawa, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy

 • Konkurs: zimowe zmysły z Axami - KONKURS PRZEDŁUŻONY

  Założyć blog na Luli, jeśli go jeszcze nie posiadacie. Umieścić na blogu kolaż na temat "zimowe zmysły" wykorzystując co najmniej jedną rzecz ze sklepu Axami.pl. Ważne, aby notkę oznaczyć tagiem "zimowe zmysły", dzięki czemu będziemy mogli łatwo ją znaleźć. KONKURS TRWA DO 13 STYCZNIA 2013 (do 23

 • Regulamin konkursu "Supermodelka"

  Regulamin konkursu "Supermodelka " ("Regulamin") § 1. Postanowienia ogólne. 1. Organizatorem konkursu o nazwie "Supermodelka" i zwanego dalej "Konkursem" oraz fundatorem nagród jest Agora SA z siedzibą w Warszawie, ul. Czerska 8/10, 00-732 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców, prowadzonego

 • Regulamin konkursu "Sasha"

  Regulamin konkursu "Sasha" ("Regulamin") § 1. Postanowienia ogólne. 1. Organizatorem konkursu o nazwie "Sasha" i zwanego dalej "Konkursem" oraz fundatorem nagród jest Agora SA z siedzibą w Warszawie, ul. Czerska 8/10, 00-732 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd

 • KONKURS: Dna marki

  § 1. Postanowienia ogólne. 1. Organizatorem konkursu o nazwie "DNA marki" zwanego dalej "Konkursem" jest Agora SA z siedzibą w Warszawie, ul. Czerska 8/10, 00-732 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego