lody

 • Maszynki do lodów i jogurtów. Najlepsze modele w świetnych cenach

  Maszynki do lodów i jogurtów. Najlepsze modele w świetnych cenach

  Maszynka do robienia domowych lodów to wręcz idealne urządzenie na upały. Nie dość, że samodzielnie przygotowane lody lub mrożone jogurty są znacznie zdrowsze to jeszcze możemy przygotowywać swoje ulubione desery w różnych wersjach. Urządzenia do lodów są nie tylko bardzo praktyczne, ale także łatwe w obsłudze. Specjalnie dla was wybraliśmy najlepsze modele, jakie znajdziecie na rynku.

 • Pucharki do lodów - oryginalne modele w świetnych cenach - przegląd

  Pucharki do lodów - oryginalne modele w świetnych cenach - przegląd

  Lody z owocami, wafelkiem lub czekolada to jeden z najlepszych deserów na upalne dni. Nic dziwnego, że coraz więcej osób zamiast kupować gotowy deser, woli przygotować go samodzielnie w domu. Dzięki temu można nie tylko dobrać ulubione składniki, ale także mieć pewność, co do ich jakości. Pojawia się jednak pytanie - w czym podawać domowe lody? Oto nasze propozycje.

 • AGD: czy opłaca się robić lody w domu?

  AGD: czy opłaca się robić lody w domu?

  Pewnie nie, bo wybór w sklepach jest ogromny. Ale robiąc samemu możemy wyczarować prawie każdy smak, jaki nam się zamarzy. Przepis jest prosty - wystarczy śmietana, cukier i jajka. Do wykonania nie są potrzebne specjalne urządzenia, chociaż jeśli o takie się pokusimy, znacznie sobie ułatwimy pracę.