nawierzchnie

 • Nowoczesne nawierzchnie. Ścieżki i tarasy w 15 minut

  Nowoczesne nawierzchnie. Ścieżki i tarasy w 15 minut

  Chcecie zmienić nawierzchnie w ogrodzie, poprowadzić nową ścieżkę, wybudować taras, placyk pod altanę czy grilla. Nie ma przeszkód! Opoczno wprowadziło nowe płyty tarasowe, które są bardzo proste w montażu. Będziecie mogli bez końca zmieniać nawierzchnie w swoim ogrodzie. Sprawdźcie jak to możliwe.

 • Jak szybko urządzić przydomowy plac zabaw?

  Jak szybko urządzić przydomowy plac zabaw?

  Plac zabaw we własnym ogrodzie to marzenie każdego dziecka, a dla rodziców wygodny sposób na zapewnienie swoim pociechom możliwości spędzania czasu na świeżym powietrzu, nie oddalając się od domu. Jak zaaranżować bezpieczną i kolorową przestrzeń przydomową? Dobrym rozwiązaniem są łatwe w montażu nawierzchnie gumowe.

 • Mała architektura z betonu

  Mała architektura z betonu

  Aranżacja przestrzeni wokół domu wymaga niezwykłej umiejętności pogodzenia ze sobą dwóch aspektów: estetyki i funkcjonalności. W praktyce często oznacza to rezygnację z oryginalnych, nieszablonowych metod na rzecz bezpiecznych i praktycznych standardów.

 • System Quadro - nowa rodzina kostek nawierzchniowych

  System Quadro - nowa rodzina kostek nawierzchniowych

  Dom w stylu nowoczesnym wymaga podobnej oprawy. W tym wypadku zawsze pożądany jest minimalizm - czysta forma, najlepiej w połączeniu z wysoką jakością. System kostek szlachetnych Quadro sprawdzi się w tej roli doskonale.

 • Solidna podbudowa pod nawierzchnie wokół domu

  Solidna podbudowa pod nawierzchnie wokół domu

  Dla zapewnienia trwałości nawierzchni podjazdów, ścieżek bardzo ważna jest podbudowa.

 • Libet na wiosnę

  Libet na wiosnę

  Libet oferuje kostki imitujące naturalną strukturę kamienia. Do ogrodu, czy podjazdu można dobrać odpowiednią barwę i fakturę.