odkurzacz centralny

 • Jak wybrać odkurzacz pionowy? Na co zwrócić uwagę przy zakupie? Nasze propozycje

  Jak wybrać odkurzacz pionowy? Na co zwrócić uwagę przy zakupie? Nasze propozycje

  Odkurzacze pionowe z każdym rokiem zyskują coraz większą popularność i zainteresowanie klientów, jednak dla wielu osób wciąż są wielką niewiadomą. Chociaż swoimi możliwościami często przewyższają tradycyjne modele, to nie wszyscy wiedzą, jak działają odkurzacze pionowe, jakie mają funkcje i na co zwrócić uwagę przed zakupem.

 • Zamykane na kluczyk gniazdo ssące w systemie centralnego odkurzania

  Zamykane na kluczyk gniazdo ssące w systemie centralnego odkurzania

  System centralnego odkurzania to coraz popularniejsza alternatywa dla tradycyjnego odkurzacza. Jego integralną częścią jest gniazdo ssące, które montuje się na ścianie w pomieszczeniu. Znajdujące się w ofercie firmy UST-M, producenta systemu Vacu USM, gniazdo Leovac Sylo Lock nie tylko idealnie wpisze się w każde wnętrze, ale także zapewni bezpieczeństwo dla dzieci.

 • Odkurzacze

  Odkurzacze

  Przenośne i centralne, zwykłe i automatyczne, z workiem i bez worka, do sprzątania na sucho, na mokro i piorące, wielofunkcyjne, zasilane z gniazdka i akumulatorowe.

Więcej o:

odkurzacz centralny

 • Domy kanadyjskie. Ile kosztują i czy warto je budować?

  . Są to więc kwoty niemałe. Pozostałe instalacje w domach kanadyjskich Poza instalacjami związanymi z ogrzewaniem, kuszące wydaje się być również wykonanie wentylacji mechanicznej z rekuperacją (koszt ok. 20 000 zł), paneli słonecznych (kolejne 20 000 zł), instalacji odkurzacza centralnego (ok. 4 000 zł